Elektroniniai periodiniai leidiniai

Lietuvos elektroniniai periodiniai leidiniai

„Verslo žinios“
Lietuvos verslo naujienų dienraštis, kuriame pateikiamos svarbiausios dienos naujienos, ekonomikos, politikos įvykių plėtros tendencijos ir prognozės. Straipsnių archyvas nuo 1994 m.


Užsienio šalių elektroniniai periodiniai leidiniai 

„International Security“
Akademinis žurnalas, skirtas tarptautinio ir nacionalinio saugumo klausimams, tarptautinių santykių analizei. Bibliotekoje galite skaityti ir spausdintą versiją.

„International Small Business Journal“
Tarptautinis smulkiajam verslui ir verslumui skirtas žurnalas, publikuojantis straipsnius, mokslinius tyrimus ir recenzijas apie verslininkus, skirtingų verslų tipologiją, verslumo procesus ir naujų įmonių kūrimą. Bibliotekoje galite skaityti ir spausdintą versiją.

„Journal of Contemporary Central & Eastern Europe“
Didžiojoje Britanijoje leidžiamas mokslo žurnalas, kuriame publikuojami analitiniai straipsniai, apžvalgos, tyrimai, diskusijos ir knygų recenzijos, susijusios su Centrinės ir Rytų Europos šalių socialinėmis – politikos, ekonomikos ir kultūros – sritimis.

„Spiegel online“
Seniausias Vokietijoje leidžiamas naujienų žurnalas, kuriame publikuojamos politikos ir visuomenės aktualijos, analitiniai straipsniai. Bibliotekoje galite skaityti ir spausdintą versiją.

„The Telegraph“
Nacionalinis britų dienraštis, leidžiamas Londone, platinamas Jungtinėje Karalystėje ir kitose šalyse. Spausdintos versijos pavadinimas – „The Daily Telegraph“.

„The Times“
Įtakingas britų dienraštis, publikuojantis Jungtinės Karalystės ir pasaulio įvykių apžvalgas bei komentarus. Bibliotekoje galite skaityti ir spausdintą versiją.

„The Wall Street Journal“
Niujorke (Jungtinėse Amerikos Valstijose) leidžiamas verslo laikraštis, kuriame apžvelgiamos JAV ir tarptautinio verslo bei finansinės naujienos ir svarbiausi pasaulio įvykiai.


Šiuos leidinius galite skaityti visuose Žiniasklaidos skaitykloje (II a.) esančiuose stacionariuosiuose kompiuteriuose Norėdami prisijungti registruoto vartotojo teisėmis, kreipkitės į pagrindiniame informacijos ir registracijos punkte (II a.) dirbančius konsultantus.


Daugiau užsienio šalių elektroninių periodinių leidinių ieškokite prenumeruojamose duomenų bazėse.

Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31

Artimiausi renginiai

Parodos

2017 m. liepos 27 d. – rugpjūčio 27 d.
Andriaus Zakarausko tapybos darbų paroda „Grubi linija“
2017 m. rugpjūčio 11 d. – rugpjūčio 25 d.
Paroda „Lietuviškoji leidyba Vakarų Europoje 1944–1952“
2017 m. liepos 4 d. – rugpjūčio 30 d.
Paroda „Petras Klimas: visada ieškojau Lietuvos“
2017 m. rugpjūčio 3 d. – rugpjūčio 31 d.
Parodos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento erdvėse
2017 m. rugpjūčio 9 d. – rugsėjo 8 d.
Vieno eksponato paroda „Maištaujanti knyga, plečianti horizontus“

Kinas