Elektroniniai periodiniai leidiniai

Lietuvos elektroniniai periodiniai leidiniai

„Apskaitos, audito ir mokesčių aktualijos“
Savaitraščio „Apskaitos, audito ir mokesčių aktualijos“ elektroninėje versijoje publikuojama aktuali ir koncentruota informacija mokesčių skaičiavimo ir mokėjimo, socialinio draudimo mokėjimo, mokestinių ginčų nagrinėjimo ir kitais klausimais. Taip pat pateikiami VMI paaiškinamieji raštai, buhalterių ir auditorių pastabos, idėjos, mokesčių mokėjimo ir deklaravimo kalendorius.

„Verslo žinios“
Lietuvos verslo naujienų dienraštis, kuriame pateikiamos svarbiausios dienos naujienos, ekonomikos, politikos įvykių plėtros tendencijos ir prognozės. Straipsnių archyvas nuo 1994 m.


Užsienio šalių elektroniniai periodiniai leidiniai 

„International Security“
Akademinis žurnalas, skirtas tarptautinio ir nacionalinio saugumo klausimams, tarptautinių santykių analizei. Bibliotekoje galite skaityti ir spausdintą versiją.

„Spiegel online“
Seniausias Vokietijoje leidžiamas naujienų žurnalas, kuriame publikuojamos politikos ir visuomenės aktualijos, analitiniai straipsniai. Bibliotekoje galite skaityti ir spausdintą versiją.

„The Telegraph“
Nacionalinis britų dienraštis, leidžiamas Londone, platinamas Jungtinėje Karalystėje ir kitose šalyse. Spausdintos versijos pavadinimas – „The Daily Telegraph“.

„The Times“
Įtakingas britų dienraštis, publikuojantis Jungtinės Karalystės ir pasaulio įvykių apžvalgas bei komentarus. Bibliotekoje galite skaityti ir spausdintą versiją.

„The Wall Street Journal“
Niujorke (Jungtinėse Amerikos Valstijose) leidžiamas verslo laikraštis, kuriame apžvelgiamos JAV ir tarptautinio verslo bei finansinės naujienos ir svarbiausi pasaulio įvykiai.


Šiuos leidinius galite skaityti visuose Žiniasklaidos skaitykloje (II a.) esančiuose stacionariuosiuose kompiuteriuose Norėdami prisijungti registruoto vartotojo teisėmis, kreipkitės į pagrindiniame informacijos ir registracijos punkte (II a.) dirbančius konsultantus.


Daugiau užsienio šalių elektroninių periodinių leidinių ieškokite prenumeruojamose duomenų bazėse.

Birželis
P A T K Pn Š S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Parodos

2017 m. birželio 13 d. – birželio 30 d.
Kultūros projekto „WABI-SABI tobulumas netobulume“ kūrybinių darbų paroda
2017 m. birželio 9 d. – birželio 30 d.
Paroda „Joyce ir miestai“
2017 m. birželio 13 d. – birželio 30 d.
Vaikų darželių tinklo „Taškius“ keliaujanti paroda „Dovana Lietuvai ir pasauliui“
2017 m. birželio 20 d. – birželio 25 d.
Vienos knygos paroda „Amžinoji Rambyno kalno knyga“