Elektroniniai periodiniai leidiniai

Lietuvos elektroniniai periodiniai leidiniai

„Apskaitos, audito ir mokesčių aktualijos“
Savaitraščio „Apskaitos, audito ir mokesčių aktualijos“ elektroninėje versijoje publikuojama aktuali ir koncentruota informacija mokesčių skaičiavimo ir mokėjimo, socialinio draudimo mokėjimo, mokestinių ginčų nagrinėjimo ir kitais klausimais. Taip pat pateikiami VMI paaiškinamieji raštai, buhalterių ir auditorių pastabos, idėjos, mokesčių mokėjimo ir deklaravimo kalendorius.

„Verslo žinios“
Lietuvos verslo naujienų dienraštis, kuriame pateikiamos svarbiausios dienos naujienos, ekonomikos, politikos įvykių plėtros tendencijos ir prognozės. Straipsnių archyvas nuo 1994 m.


Užsienio šalių elektroniniai periodiniai leidiniai 

„International Security“
Akademinis žurnalas, skirtas tarptautinio ir nacionalinio saugumo klausimams, tarptautinių santykių analizei. Bibliotekoje galite skaityti ir spausdintą versiją.

„Spiegel online“
Seniausias Vokietijoje leidžiamas naujienų žurnalas, kuriame publikuojamos politikos ir visuomenės aktualijos, analitiniai straipsniai. Bibliotekoje galite skaityti ir spausdintą versiją.

„The Telegraph“
Nacionalinis britų dienraštis, leidžiamas Londone, platinamas Jungtinėje Karalystėje ir kitose šalyse. Spausdintos versijos pavadinimas – „The Daily Telegraph“.

„The Times“
Įtakingas britų dienraštis, publikuojantis Jungtinės Karalystės ir pasaulio įvykių apžvalgas bei komentarus. Bibliotekoje galite skaityti ir spausdintą versiją.

„The Wall Street Journal“
Niujorke (Jungtinėse Amerikos Valstijose) leidžiamas verslo laikraštis, kuriame apžvelgiamos JAV ir tarptautinio verslo bei finansinės naujienos ir svarbiausi pasaulio įvykiai.


Šiuos leidinius galite skaityti visuose Žiniasklaidos skaitykloje (II a.) esančiuose stacionariuosiuose kompiuteriuose Norėdami prisijungti registruoto vartotojo teisėmis, kreipkitės į pagrindiniame informacijos ir registracijos punkte (II a.) dirbančius konsultantus.


Daugiau užsienio šalių elektroninių periodinių leidinių ieškokite prenumeruojamose duomenų bazėse.

Balandis
P A T K Pn Š S
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Artimiausi renginiai

Parodos

2017 m. balandžio 24 d. – gegužės 5 d.
Latvijos tautinio kostiumo paroda „Atrask Latviją“
2017 m. balandžio 11 d. – gegužės 19 d.
Paroda „Aldona Gustas. Moterys su burnomis“
2017 m. balandžio 9 d. – gegužės 6 d.
Paroda „Kabantieji sodai“
2017 m. balandžio 1 d. – balandžio 30 d.
Tapybos ant vandens vaikų piešinių paroda