Konkurso „Išmanusis miestas III“ geriausių projektų apdovanojimai (papildyta)

Birželio 15 d. buvo pasirašytas ketinimų protokolas tarp Nacionalinės bibliotekos ir UAB „Structum projektai“, kuriuo siekiama skatinti talentingą jaunimą aktyviai ir inovatyviai formuoti naujus kultūrinės traukos centrus mažuosiuose Lietuvos miestuose prisidedant prie projekto „Išmanusis miestas“, stiprinti sumanios visuomenės pažangą per viešojo ir privataus sektoriaus bendradarbiavimą kultūros, švietimo, mokslo bei ekonomikos srityse.

Nacionalinėje bibliotekoje vyko konkurso „Išmanusis miestas III“ nugalėtojų apdovanojimai. Sveikinimo žodį tarė ir Nacionalinės bibliotekos generalinis direktorius ir konkurso „Išmanusis miestas III“ vertinimo komisijos narys prof. dr. Renaldas Gudauskas akcentuodamas, kad „Nacionalinė biblioteka yra vieta, kur susitinka žmonės su žiniomis, taip pat esame Vilniaus miesto, besiformuojančio Žinių kvartalo idėja ir širdis. Nacionalinės bibliotekos dėka miestas gali tapti ne tik išmanus, bet ir išmintingas bei kultūringas. Palinkėjo sėkmės „Išmanusis miestas III“ komandai bei kūrybiniams kolektyvams“.

Nacionalinė biblioteka prisideda prie Lietuvos politikos išmaniųjų miestų kontekste kūrimo ir skatinimo, ne tik bendradarbiaudama su partneriais, bet taip pat įgyvendinama projektus. Tokiu būdu prisideda prie Lietuvos gyventojų gyvenimo kokybės gerinimo: įgyvendino projektą „Bibliotekos pažangai 2“, kuriuo siekė sustiprinti Lietuvos bibliotekų gebėjimus tenkinti besivystančios bendruomenės poreikius ir įtvirtinti bibliotekas kaip tvarias bendruomenines institucijas, galinčias pagerinti Lietuvos žmonių gyvenimo kokybę.

Daugiau apie konkursą „Išmanusis miestas III“ › 

Daugiau renginio nuotraukų rasite čia ›

Birželis
P A T K Pn Š S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

Parodos

2017 m. birželio 13 d. – birželio 30 d.
Kultūros projekto „WABI-SABI tobulumas netobulume“ kūrybinių darbų paroda
2017 m. birželio 9 d. – birželio 30 d.
Paroda „Joyce ir miestai“
2017 m. birželio 13 d. – birželio 30 d.
Vaikų darželių tinklo „Taškius“ keliaujanti paroda „Dovana Lietuvai ir pasauliui“
2017 m. birželio 20 d. – birželio 29 d.
Vienos knygos paroda „Amžinoji Rambyno kalno knyga“