Telefonas Klaustukas

Elektroniniai periodiniai leidiniai

Prenumeruojamų regioninių periodinių leidinių el. versijos 
Šiuos leidinius galima skaityti tik Nacionalinės bibliotekos skaityklose esančiuose stacionariuosiuose kompiuteriuose.


Žemiau esančius leidinius galite skaityti visuose Nacionalinės bibliotekos skaityklose esančiuose stacionariuosiuose kompiuteriuose. Norėdami prisijungti registruoto vartotojo teisėmis, kreipkitės į budinčius darbuotojus.


Lietuvos elektroniniai periodiniai leidiniai

„Verslo žinios“
Lietuvos verslo naujienų dienraštis, kuriame pateikiamos svarbiausios dienos naujienos, ekonomikos, politikos įvykių plėtros tendencijos ir prognozės. Straipsnių archyvas nuo 1994 m.


Užsienio šalių elektroniniai periodiniai leidiniai

„Newspaper Source“
Duomenų bazėje pateikiami viso teksto populiarių JAV, Didžiosios Britanijos, Australijos, Kanados, Tailando, kitų užsienio šalių dienraščių straipsniai, taip pat kai kurių JAV televizijos ir radijo transliuotojų laidų garso įrašai ir tekstinės jų versijos. Aktualiausius tarptautinių tarnybų naujienų šaltinius iš duomenų bazės „Newspaper Source“ rasite čia ›. Duomenų bazė pasiekiama per „EBSCOhost Web“ sąsają.

„Journal of Contemporary Central & Eastern Europe“
Didžiojoje Britanijoje leidžiamas mokslo žurnalas, kuriame publikuojami analitiniai straipsniai, apžvalgos, tyrimai, diskusijos ir knygų recenzijos, susijusios su Vidurio ir Rytų Europos šalių socialinėmis – politikos, ekonomikos ir kultūros – sritimis. Bibliotekoje galite skaityti ir spausdintą versiją.

„Spiegel online“
Seniausias Vokietijoje leidžiamas naujienų žurnalas, kuriame publikuojamos politikos ir visuomenės aktualijos, analitiniai straipsniai. Bibliotekoje galite skaityti ir spausdintą versiją.

„The Economist“
Prestižinis Didžiojoje Britanijoje leidžiamas verslo ir finansų savaitraštis. Vienas įtakingiausių ir populiariausių žurnalų pasaulyje, kuriame skelbiamos analitinės apžvalgos, prognozės ir tendencijos politikos, ekonomikos ir visuomeninio gyvenimo temomis. Bibliotekoje galite skaityti ir spausdintą versiją.

„The New Yorker“
Niujorke (Jungtinėse Amerikos Valstijose) nuo 1925 m. leidžiamas savaitinis žurnalas, kuriame pateikiamos ne tik amerikiečių, bet ir viso pasaulio aktualijos, komentarai politinėmis, socialinėmis, kultūros temomis, šiuolaikinės literatūros tekstai ir apžvalgos. Žurnalas yra pelnęs „Peabody“ (2012), GLAAD (2014), Pulitzerio (2018) apdovanojimus. Bibliotekoje galite skaityti ir spausdintą versiją.


Daugiau užsienio šalių elektroninių periodinių leidinių ieškokite prenumeruojamose duomenų bazėse.