Tarptautinių organizacijų leidiniai

Europos Sąjunga
Tai oficialūs Europos Sąjungos dokumentai, knygos, periodika, serijiniai leidiniai, pateikiantys informaciją ES integracijos ir plėtros, ES valdymo, teisės, saugumo ir gynybos, ekonomikos, užimtumo, finansų ir kitais ES aktualiais klausimais.

The World Bank
Tai Pasaulio banko dokumentai, mokslinių tyrimų rezultatai, knygos, periodiniai leidiniai susiję su skurdo mažinimu, ekonominiu ir žmogiškuoju vystymusi, žemės ūkio, infrastruktūros, sveikatos, švietimo, klimato kaitos, gamtos išteklių, regioninės integracijos ir kitais klausimais. Pasaulio banko rekomenduojamų naujų leidinių sąrašas ›

NATO
Tai Šiaurės Atlanto Sutarties Organizacijos (NATO) dokumentai, knygos, periodiniai leidiniai NATO istorijos ir plėtros, tarptautinio saugumo, nacionalinio saugumo, tarptautinių santykių bei kitais klausimais.

IMF eLIBRARY
Tai Tarptautinio valiutos fondo (TVF) rengiama duomenų bazė, kurioje galima rasti TVF rengiamų viso teksto periodinių leidinių, knygų, darbo dokumentų, mokslo tiriamųjų darbų, statistikos priemonių. Čia pateikiama informacija makroekonomikos, globalizacijos, technologijų plėtros, prekybos, demografijos, besivystančių rinkų, skurdo mažinimo ir kitais klausimais (vartotojo vadovas, PDF ›). Rekomenduojamų leidinių sąrašas ›

IEA (International Energy Agency)
Tai Tarptautinės atominės energetikos agentūros (TATENA) oficialūs dokumentai, monografijos, knygos, periodiniai leidiniai branduolinės energijos, branduolinės saugos ir saugumo, branduolinės teisės ir kitais klausimais.

United Nation
Tai Jungtinių Tautų dokumentai, knygos, periodiniai leidiniai žemės ūkio, jaunimo ir vaikų, demokratijos ir valdymo, migracijos, tarptautinės prekybos ir finansų, ekonominės ir socialinės raidos ir kitais aktualiais klausimais.

Vasaris
P A T K Pn Š S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3