Telefonas Klaustukas Sitemap

Biblioteka vaikams ir jaunimui

Kūrybingumo ugdymas

Moksleivius kviečiame į paskaitą, kurioje pateiksime patarimų, kaip lavinti kūrybingumą, ir suteiksime galimybę praktiškai išbandyti save kaip kūrėją. Edukacija „Kūrybingumo ugdymas“ orientuota į vaizdinės kalbos kūrybinę įvairovę. Be vaizdo neįsivaizduojama šiuolaikinė komunikacija. Vaizdo kultūra vis labiau populiarėja ir apima įvairias sritis.

Edukacijos metu apžvelgiama vaizdo klipų istorija, aptariamas XX a. bei dabartinis laikmetis, technologiniai pasiekimai, pateikiama vaizdo klipų metodika, skatinamas kūrybiškumas, ugdomas kritinis mąstymas, lavinama vaizduotė. Analizuojama vaizdo klipo idėja, struktūra, estetinis kūrinio pateikimas. Pasitelkus gausių pavyzdžių, muzikos atlikėjų sukurtų vaizdo klipų, moksleiviai supažindinami su seniausiais lietuviškais vaizdo klipais, o per praktinį užsiėmimą grupėse generuoja idėjas ir rengia vaizdinį eskizą.

Dalyvių amžius – moksleiviai nuo 12 m.

Dalyvių skaičius – iki 20 (dalyvių skaičius aptariamas individualiai)

Trukmė – 1,20 val.

Reikalingos priemonės ir įranga – baltas popieriaus lapas, pieštukas/rašiklis.

Kviečiame registruotis el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., tel. (8 5) 239 8587. Registruotis gali grupės, iš anksto suderinus datą ir laiką.