Skaitytojau, pažink savo biblioteką

Nesvarbu, ar į knygų šventovę užsukate ieškodami turiningo laisvalaikio, ar medžiagos moksliniam darbui – esate laukiami mokymuose, kuriuose galėsite susipažinti su Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje teikiamomis paslaugomis, vartotojų aptarnavimo tvarka, suskaitmeninto kultūros paveldo dokumentais, lietuviškomis elektroninėmis knygomis, elektroniniais ir atvirosios prieigos ištekliais, katalogais ir duomenų bazėmis bei kita naudinga informacija. Taip pat galėsite patobulinti turimas teisines žinias, išmokti susirasti reikalingus Lietuvos teisės aktus, teismų praktikos bylas ar kitą susijusią medžiagą. 

Kviečiame susipažinti su muzikos duomenų baze „Naxos Music Library“, kurioje galėsite klausytis klasikinės, džiazo, pasaulio folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko muzikos įrašų. Čia pateikiama ir su muzikos mokslu susijusi informacija: žanrų istorija, atlikėjų ir kompozitorių biografijos. Taip pat turėsite galimybę klausytis garsinių knygų įrašų ir paskaitų apie klasikinės muzikos ir operos istoriją, klausytis daugiau nei 700 operų libretų ir santraukų, naudotis muzikos terminų žodynu, peržiūrėti kūrinių analizes, ieškoti detalios informacijos apie kūrinius (instrumentuotė, leidėjai, trukmė, pasiekiami įrašai ir kita).

Taip pat galėsite susipažinti su muzikos kūrimo, atlikimo ir prodiusavimo programomis „Ableton Live“ ir „GarageBand“.

Nacionalinė biblioteka vėl kviečia į nemokamus mokymus, skirtus visiems, norintiems susipažinti su bibliotekos teikiamomis paslaugomis ir galimybėmis patogiai jomis naudotis.

Išsamiau apie mokymų grafiką ir registraciją ›

Dalyvių skaičius ribotas. Mokymų trukmė – iki 1 val. Jei kiltų klausimų, rašykite mums el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Vasaris
P A T K Pn Š S
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3