Susitikimų kambariai

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia naudotis susitikimų kambariais. Laukiame tiek projektus rengiančių studentų, tiek dalykinius pasitarimus organizuojančių verslininkų ar įvairių laisvalaikio pomėgių klubų narių. Visų, ieškančių patogios, šiuolaikiškai įrengtos erdvės darbingiems susitikimams. Kiekviename susitikimų kambaryje rasite po kompiuterį, projektorių ir ekraną. Viename kambaryje gali darbuotis nuo 2 iki 10 asmenų. Taisykles, kaip naudotis susitikimų kambariais, rasite čia ›


REZERVACIJA

Susitikimų kambarį kviečiame rezervuoti el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba telefonu (8 5) 249 7028.

Rezervuojantis prašom nurodyti savo vardą ir pavardę, galiojančio Nacionalinės bibliotekos skaitytojo pažymėjimo numerį, pageidaujamą rezervuoti laiką ir el. pašto adresą. Rezervacija patvirtinama ne vėliau kaip per 2 bibliotekos darbo dienas, apie tai vartotojas informuojamas jo nurodytu elektroniniu paštu.

Jei atvykus į biblioteką yra laisvų susitikimų kambarių, jais leidžiama naudotis ir be išankstinės rezervacijos. Informacijos apie laisvus kambarius teiraukitės pagrindiniame informacijos ir registracijos punkte (II a.).


KAINOS IR SĄLYGOS

Lankytojai, turintys galiojantį Nacionalinės bibliotekos skaitytojo pažymėjimą, susitikimų kambariu 2 val. per dieną gali naudotis nemokamai, nuo trečios valandos paslauga apmokestinama. Neregistruotiems vartotojams teisė nemokamai naudotis susitikimų kambariais nesuteikiama. Paslauga mokama pagal Nacionalinėje bibliotekoje patvirtintus trumpalaikės patalpų nuomos įkainius.

Kaina, Eur*Kaina be PVM
• 1 val. – 12,77 Eur
Kaina su PVM
• 1 val. – 14,87 Eur (juridiniams asmenims / PVM mokėtojams)

*Kainos galioja nuo 2017 m. gegužės mėnesio.

Prieš naudojantis susitikimų kambariu būtina susipažinti su Naudojimosi susitikimų kambariais taisyklėmis ir užpildyti nustatytą susitikimų kambario naudojimo sutarties formą (pildoma atvykus į Nacionalinę biblioteką).


Susitikimų kambarius rasite II ir III Nacionalinės bibliotekos aukštuose.

II AUKŠTAS

II a. shema


III AUKŠTAS

III a. schema 

Kovas
P A T K Pn Š S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31