Renginių kalendorius

Filmas „Mano vaikystės ruduo“ (rež. Gytis Lukšas)
2018 m. rugpjūčio 3 d. 12.00 val. 

Filmas, sukurtas Juozo Apučio novelių motyvais, žavi žiūrovus jau keturis dešimtmečius – vyresniųjų žiūrimas ir vėl, jaunesniems tampa netikėtu atradimu. Tai – kūrinys, atskleidžiantis poetišką žvilgsnį į vaikystės pasaulį, kurį reikia žiūrėti, girdėti ir jausti.

Filme vaizduojamas personažas Benas – dar nesuaugęs, bet jau ir nebe vaikas. Kaip tik šiuo persilaužimo laikotarpiu jis susipažįsta su jaunomis matininkėmis Milda ir Vilija, kurios atvyko į jo gimtąjį kaimą atlikti praktikos. Tarp Vilijos ir Beno užsimezgė simpatija, o kartą, per lietų stovėdami dviese po vienišu lauko medžiu, jie abiem nelauktai ėmė bučiuotis. Tačiau netrukus studentės turi išvykti, o jų darbo tęsti atvyksta pražilęs, bet vis dar guvus Teofilis. Kadaise jis buvo aktorius, tačiau atsibodo „kartoti“ svetimus tekstus, nusivylė moterimis ir savo profesija, ėmė gerti, o šiandien negaili ironijos nei sau pačiam, nei romantiškajam Benui. Benas šiaušiasi, bet atėjūno skepsis užkabina jį.

Filme vaidina Algimantas Masiulis, Arūnas Bulika, Violeta Mieliauskaitė, Rita Knizikevičiūtė, Artūras Pravilionis ir kt.

Vietų skaičius Kino salėje ribotas (22 vietos).

Trumpai apie filmą

Vieta Laikas Filmas
Kino salė, V a. 12 val. Mano vaikystės ruduo
1977 m., vaidybinis, 80 min., rež. Gytis Lukšas