Renginių kalendorius

Filmas „Ledo drakonas“ (rež. Martin Högdahl)
2018 m. rugsėjo 8 d. 12.00 val. 

Prasidėjus naujiems mokslo metams Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, bendradarbiaudama su Lietuvos kino centru, maloniai kviečia žiūrovus pasisemti žinių, prisiminti, o galbūt ir iš naujo atrasti lietuviško kino klasiką. Rengiamose kino popietėse Nacionalinė biblioteka lankytojams suteikia galimybę pamatyti „Auksinės lietuviško kino kolekcijos“ restauruotus filmus: „Jausmai“, „Herkus Mantas“, „Gražuolė“ ir Švedų ambasados paskolintą filmą visai šeimai „Ledo drakonas“.

Rugsėjo 8 d. 12 val. ir rugsėjo 22 d. 13 val. – Kino popietė. Filmas „Ledo drakonas“ (rež. Martin Högdahl)

Švedų režisieriaus M. Högdahlo kurtas filmas ne pirmą kartą rodomas Nacionalinės bibliotekos lankytojams. Kūrinys buvo puikiai įvertintas, todėl kviečiame dar kartą kartu su pagrindiniu personažu Miku pasinerti į nuotykių kupiną kelionę.

Vienuolikmetis Mikas gyvena nedarnioje šeimoje, jo tėtis – priklausomas nuo alkoholio, todėl berniukas išsiunčiamas gyventi su teta Švedijos šiaurėje. Mikas nepasiduoda likimo negandoms – jis domisi pasauliu, susiranda draugų ir net pirmą kartą įsimyli. Tačiau gyvenimas atsiunčia dar daugiau išbandymų. Šis visai šeimai tinkantis nuotykių kupinas filmas 2013 metais gavo „Guldbagge“ apdovanojimą už geriausius vizualinius efektus.

Filme vaidina Philip Olsson, Feline Andersson, Lisbeth Johansson, Malin Morgan ir kt.

Vietų skaičius Kino salėje ribotas (22 vietos).

Linkime gerų įspūdžių.

Trumpai apie filmą

Diena
Vieta
Laikas
Filmas
Rugsėjo 8 d.
Kino salė, V a.
12 val.
2012 m., vaidybinis, 73 min., rež. M. Högdahl