Renginių kalendorius

Filmo „Gustavo nuotykiai“ (rež. Vaidas Lekavičius ir Augustinas Gricius) peržiūra
2019 m. sausio 25 d. 12.00 val. 

Pirmą metų mėnesį Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje bus pristatyti trys lietuvių režisierių filmai. Žiūrovai kino seansuose galės prisiminti Sausio 13-osios įvykius Lietuvoje, įsigilinti į žymios asmenybės Algirdo Juliaus Greimo kino portretą ir leistis į linksmą, ironišką, įspūdingą gyvenimo kelionę. Bibliotekos lankytojai sausio mėnesį pamatys „Mes dainuosim“, „Cherchez Greimas“ (liet. „Ieškoti Greimo“) ir „Gustavo nuotykiai“. Daugiau ›


Filmas „Gustavo nuotykiai“ (rež. Vaidas Lekavičius ir Augustinas Gricius)

„Gustavo nuotykiai“, pirmas nepriklausomos Lietuvos kompiuterinės animacijos kino filmas vaikams ir visai šeimai, kviečia leistis į linksmą, ironišką ir įspūdingą gyvenimo kelionę. Pagrindiniai filmo veikėjai – žymios LRT televizijos laidos „Gustavo enciklopedija“ personažai – žurnalistas Gustavas, profesorius Velykis Kalėdauskas ir nykštukas Benas, kuriuos ekrane jau ne vienus metus įkūnija TV laidos autorius ir vedėjas Audrius Rakauskas.

Specialusis korespondentas Gustavas ir profesorius Velykis Kalėdauskas imsis kvapą gniaužiančios misijos – surasti dingusį lakūną, į Lietuvą gabenusį seniai prarastą Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės laikų relikviją. Kartu su jais ir Robinzonu Kruzu, baronu Miunhauzenu, kapitonu Nemo, nykštuku Benu ir kitais personažais pažinsite pasaulį, patirsite fantastiškus nuotykius Žemėje, vandenyno gelmėse ir netgi kosmoso platybėse! Pasaulis kupinas paslapčių, o „Gustavo nuotykiai“ – apie tuos ir tiems, kurie nori jas atskleisti!

Filme vaidina A Rakauskas ir epizodiškai keletas garsių Lietuvos aktorių ir atlikėjų:  Andrius Žebrauskas, Arūnas Sakalauskas, Remigijus Sabutis, Karina Krysko ir Marijonas Mikutavičius. Scenarijaus autoriai V. Lekavičius, A. Gricius, A. Rakauskas. Režisieriai V. Lekavičius, A. Gricius. Prodiuseriai Žilvinas Naujokas, V. Lekavičius, Vitalijus Žukas. Operatorius Vytautas Vyšniauskas. Filmo dailininkai ir eskizų autoriai: Andrius Zakšauskas, Gediminas Pranckevičius, Vilius Pterauskas.

Vietų skaičius Kino salėje ribotas (22 vietos).

Linkime gerų įspūdžių.

Trumpai apie filmą

Diena
Vieta
Laikas
Filmas
Sausio 25 d.
Kino salė, V a.
12 val.

„Gustavo nuotykiai“
2014 m., animacija, vaidybinis, 100 min., lietuvių k., rež. V. Lekavičius ir A. Gricius  

Filmas „Gustavo nuotykiai“ (rež. Vaidas Lekavičius ir Augustinas Gricius)

Spalis
P A T K Pn Š S
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

YouTubeFacebookLinkedInInstagramFlickr