Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Filmas „Audrys“ (rež. Aleksas Matvejevas) peržiūra
2019 m. kovo 29 d. 12.00 val. 

„Audrys“ – tai filmas apie vienintelį šiuo metu kardinolą Lietuvoje. Audrys Juozas Bačkis, nepaveiktas sovietmečio, laisvas ir todėl dažnai nesuprastas, kitoks. Žmogus, kurio misija buvo atėjus naujiems laikams iš esmės pakeisti bažnyčią Lietuvoje. Tai dokumentinis filmas apie asmenybę, kurios daugelis nepažįsta arba susikūrė klaidingą įvaizdį.

Filmavimo vietos buvo Vilnius, Paryžius, Roma ir Užpaliai. Žiūrovai galės pamatyti ne tik epizodus iš kardinolo gyvenimo, bet ir jo artimiausios aplinkos žmones. Įdomiais ir netikėtais prisiminimais apie bendravimą su A. J. Bačkiu filme dalinasi prezidentas Valdas Adamkus, vyskupai Sigitas Tamkevičius ir Gintaras Grušas, bendradarbė Vatikane Flaminia Giovanelli, brolis Ričardas Bačkis, kunigas Kęstutis Dvareckas, vaikystės draugai iš Paryžiaus ir kiti.

Filmo autoriai 2015 m. sukūrė dokumentinį filmą „Pasitikiu Tavimi“, pelniusį publikos prizą Sidabrinių gervių apdovanojimuose. 2016 m. jis buvo nominuotas tarp trijų geriausių pasaulio krikščioniškų filmų festivalyje „Mirabile Dictu“ Romoje. Filmo peržiūroje dalyvaus ir filmą pristatys režisierius A. Matvejevas ir operatorius Haroldas Klevinskas.

Režisierius A. Matvejevas. Scenarijaus autorė Ingrida Laimutytė. Operatorius H. Klevinskas. Kompozitorius Julius Aglinskas.

Filmas bus rodomas lietuvių k. Filmo anonsą galite peržiūrėti čia ›

Vietų skaičius Kino salėje ribotas (22 vietos).