Telefonas Klaustukas

Renginių kalendorius

Knygos „(Ne)adekvatus aš“ pristatymas
2019 m. balandžio 7 d. 12.00 val.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia dalyvauti socialiai aktyvaus verslininko, tinklalaidžių (angl. podcast) Lietuvoje pradininko ir internetinės mokymų platformos „Life Academy“ įkūrėjo Vadimo Zizo debiutinės knygos „(Ne)adekvatus aš“ pristatyme. Nepraleiskite progos gauti autoriaus autografą ir užduoti rūpimą klausimą apie knygą, kuri keičia gyvenimus!

„(Ne)adekvatus aš“ – tai be galo atvirai ir nuoširdžiai pasakojama tikrais įvykiais paremta istorija, kuri padės išvengti skaudžių klaidų ir pasirinkti teisingą kelią. Anksti netekęs alkoholizmu sirgusios mamos ir patyręs sudėtingų likimo išbandymų, Vadimas Zizas savo sėkmės pavyzdžiu įrodo – išeitis visada yra. Žmogus gali rinktis, su kuo bendrauti, kuo tikėti ir ką pasiekti. Garsus vyras skatina atsibusti iš vidutinybės miego, išdrįsti keisti savo mąstymą ir tapti pagarbos vertu žmogumi. Taigi kviečiame pradėti nuo savęs ir tapti laimingesniu žmogumi, kuris nekenkia kitiems.

Debiutinė V. Zizo knyga „(Ne)adekvatus aš“ sulaukė itin didelio susidomėjimo, todėl pirmieji šimtai egzempliorių buvo išpirkti dar nepasiekę parduotuvių lentynų. Šiuo metu knyga jau keliauja į skaitytojų namus Lietuvoje ir užsienio šalyse.

Iki susitikimo. Dėl riboto vietų skaičiaus būtina išankstinė registracija.

Trumpai apie renginį

Data
balandžio 7 d.
Laikas
12 val.
Vieta
Konferencijų salė, V a.
Trukmė
2 val.
Dalyvavimas
būtina registracija
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“