Telefonas Klaustukas

Renginių kalendorius

Renginių ciklas „Atviras pokalbis“. Diskusijų vakaras „Depresija ir tapatybė“
2019 m. balandžio 16 d. 18.00 val.

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks išskirtinis renginių ciklas „Atviras pokalbis“, kuriame bus kalbama apie depresijos problemas ir skatinama atsigręžti į žmones, kenčiančius nuo depresijos. Renginiuose stengsimės kartu atpažinti šios ligos požymius ir kenčiančius nuo depresijos padrąsinti kreiptis pagalbos į specialistus. Renginių ciklu siekiama parodyti, kad ne tik medikamentiniai, bet ir nemedikamentiniai depresijos gydymo būdai, įvairios pagalbos formos gali sėkmingai mažinti depresijos poveikį.


Diskusijų vakaras „Depresija ir tapatybė“

Ar yra ryšys tarp depresijos ir suvoktos tapatybės? Kokios depresijos priežastys ir požymiai? Ar svarbu suprasti, kas atvedė į depresiją? Ar visada tai pavyksta? Atsakymų į šiuo ir kitus klausimus ieškosime kartu.

Diskusijoje dalyvaus Depresijos gydymo centro vadovė, klinikinė psichologė Aušra Mockuvienė, muzikos terapeutė, studijavusi Augsburgo aukštojoje mokykloje (Vokietijoje), Geštalto terapijos praktikė, kurios specializacija – muzikos terapija psichiatrijos, psichoterapijos ir psichosomatikos srityse, Diana Gečė, visuomenės veikėjas, kunigas, Lietuvos evangelikų reformatų generalinis superintendentas Tomas Šernas, Lietuvos evangelinių bažnyčių bendrijos vadovas, Kauno evangelinės bažnyčios pastorius, lektorius, menininkas Gabrielius Lukošius.

Renginiai nemokami ir atviri visiems.

Organizatoriai VšĮ „Credimus“, socialiniai, kultūros ir švietimo projektai, Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčia – Sinodas
Rėmėjai Nacionalinė biblioteka, tarptautinė nevyriausybinė organizacija Bridge Builders International (JAV / Latvija), nevyriausybinė organizacija Partneri (Latvija), Lietuvos psichologų sąjunga, Lietuvos evangelinių bažnyčių bendrija, Gerosios naujienos centras

Trumpai apie renginį

Diena Laikas Trukmė Vieta Renginys
Balandžio 16 d. 18 val. 2 val. Renginių erdvė, III a. Diskusijų vakaras „Depresija ir tapatybė“

Naujienos iliustracija