Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Renginių ciklas „Atviras pokalbis“. Susitikimas su Charlesu Davidu Kelley
2019 m. balandžio 26 d. 18.00 val.

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks išskirtinis renginių ciklas „Atviras pokalbis“, kuriame bus kalbama apie depresijos problemas ir skatinama atsigręžti į žmones, kenčiančius nuo depresijos. Renginiuose stengsimės kartu atpažinti šios ligos požymius ir kenčiančius nuo depresijos padrąsinti kreiptis pagalbos į specialistus. Renginių ciklu siekiama parodyti, kad ne tik medikamentiniai, bet ir nemedikamentiniai depresijos gydymo būdai, įvairios pagalbos formos gali sėkmingai mažinti depresijos poveikį.


Susitikimas su Charlesu Davidu Kelley

Kviečiame į susitikimą su Charlesu Davidu Kelley (JAV / Latvija) – žmogumi, drąsiai kalbančiu apie savo patirtis susigyvenant su depresija. C. D. Kelley, JAV ir Latvijoje gyvenantis teologas ir menininkas, beveik visą gyvenimą jį lydėjusią depresiją pavadino Slaptuoju antrininku. Jis pasakoja apie savo gyvenimo kelią, kaip įvairiausiais būdais sulaukė pagalbos – iš tikrų draugų, rūpestingų mentorių, meilės muzikai ir Dievo dovanos dalintis ja iš širdies į širdį. „Kuo daugiau duodu, tuo labiau verčiu badauti savo Slaptąjį antrininką.“ Renginio metu skambės C. D. Kelley muzikinės kompozicijos.

Charlesas Davidas Kelley – Tarptautinės nevyriausybinės organizacijos Bridge Builders International (JAV / Latvija) įkūrėjas ir prezidentas, lektorius, pranešėjas, tarptautinėje organizacijoje European Leadership Forume vadovauja Artists Network padaliniui. 2003 m. už nuopelnus Latvijos visuomenei Latvijos Respublikos prezidentės Vairos Vike-Freibergos apdovanotas vienu aukščiausiu Latvijos valstybiniu apdovanojimu – Trijų žvaigždžių ordino aukso medaliu.

Renginiai nemokami ir atviri visiems.

Organizatoriai VšĮ „Credimus“, socialiniai, kultūros ir švietimo projektai, Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčia – Sinodas
Rėmėjai Nacionalinė biblioteka, tarptautinė nevyriausybinė organizacija Bridge Builders International (JAV / Latvija), nevyriausybinė organizacija Partneri (Latvija), Lietuvos psichologų sąjunga, Lietuvos evangelinių bažnyčių bendrija, Gerosios naujienos centras

Trumpai apie renginį

Diena Laikas Trukmė Vieta Renginys
Balandžio 26 d. 18 val. 1,5 val. Renginių erdvė, III a. Susitikimas su Charlesu Davidu Kelley

Naujienos iliustracija