Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Renginių ciklas „Atviras pokalbis“. Judesio terapija su Laura Geraščenko
2019 m. balandžio 29 d. 18.00 val.

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks išskirtinis renginių ciklas „Atviras pokalbis“, kuriame bus kalbama apie depresijos problemas ir skatinama atsigręžti į žmones, kenčiančius nuo depresijos. Renginiuose stengsimės kartu atpažinti šios ligos požymius ir kenčiančius nuo depresijos padrąsinti kreiptis pagalbos į specialistus. Renginių ciklu siekiama parodyti, kad ne tik medikamentiniai, bet ir nemedikamentiniai depresijos gydymo būdai, įvairios pagalbos formos gali sėkmingai mažinti depresijos poveikį.


Judesio terapija su Laura Geraščenko

Kaip pamilti save tokį, koks esi? Kaip gyventi iš visos širdies? Kaip atrasti savo „stuburą“? Kada reikia gebėti pasakyti NE ir kada – TAIP? Nacionalinėje bibliotekoje ieškosime atsakymų į klausimus, pasitelkdami savo kūną, per judesį, šokį, improvizaciją, pokalbius, buvimą čia ir dabar. Šokio patirtis – nebūtina.

Renginį ves Laura Geraščenko – choreografė, režisierė, šokėja, šokio judesio terapijos bei kūno judesio terapijos praktikė, kuri studijavo Londono integruotos kūno ir judesio terapijos institute, be to, yra trijų vaikų mama.

Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija.

Organizatoriai VšĮ „Credimus“, socialiniai, kultūros ir švietimo projektai, Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčia – Sinodas
Rėmėjai Nacionalinė biblioteka, tarptautinė nevyriausybinė organizacija Bridge Builders International (JAV / Latvija), nevyriausybinė organizacija Partneri (Latvija), Lietuvos psichologų sąjunga, Lietuvos evangelinių bažnyčių bendrija, Gerosios naujienos centras

Trumpai apie renginį

Diena Laikas Trukmė Vieta Renginys
Balandžio 29 d. 18 val. 1,5 val. Meno erdvė, V a.

Judesio terapija su Laura Geraščenko
Registracija ›

Naujienos iliustracija