Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Renginių ciklas „Atviras pokalbis“. Rašymo terapija su Juliumi Kvedarausku
2019 m. gegužės 3 d. 18.00 val.

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vyks išskirtinis renginių ciklas „Atviras pokalbis“, kuriame bus kalbama apie depresijos problemas ir skatinama atsigręžti į žmones, kenčiančius nuo depresijos. Renginiuose stengsimės kartu atpažinti šios ligos požymius ir kenčiančius nuo depresijos padrąsinti kreiptis pagalbos į specialistus. Renginių ciklu siekiama parodyti, kad ne tik medikamentiniai, bet ir nemedikamentiniai depresijos gydymo būdai, įvairios pagalbos formos gali sėkmingai mažinti depresijos poveikį.


Rašymo terapija su Juliumi Kvedarausku

Renginio dalyviai turės galimybę patys išbandyti įvairias gydomąjį poveikį turinčias rašymo formas. Rašymo terapija – tai ir dienoraščio rašymas, ir laiškai, ir poezijos bei prozos kūrimas grupėje. Seminare daugiausia dėmesio skirsime rašymo formoms, padedančioms atpažinti, pažinti, įveikti ar susitaikyti su depresija. Į seminarą kviečiame tiek siekiančius asmeninių tikslų, tiek norinčius rašymą taikyti savo psichologinėje, medicininėje ar socialinėje praktikoje.

Renginį ves Julius Kvedarauskas, klinikinis psichologas, daugiau kaip 10 metų vedantis poetinės terapijos ir kūrybinio rašymo grupes.

Vietų skaičius ribotas. Būtina išankstinė registracija.

Organizatoriai VšĮ „Credimus“, socialiniai, kultūros ir švietimo projektai, Lietuvos evangelikų reformatų bažnyčia – Sinodas
Rėmėjai Nacionalinė biblioteka, tarptautinė nevyriausybinė organizacija Bridge Builders International (JAV / Latvija), nevyriausybinė organizacija Partneri (Latvija), Lietuvos psichologų sąjunga, Lietuvos evangelinių bažnyčių bendrija, Gerosios naujienos centras

Trumpai apie renginį

Diena Laikas Trukmė Vieta Renginys
Gegužės 3 d. 18 val. 1,5 val. Renginių erdvė, III a.

Rašymo terapija su Juliumi Kvedarausku

Naujienos iliustracija