Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Akademinė diskusija „Nacionalinės bibliografijos navigacija veikia!?“
2019 m. gegužės 7 d. 10.00 val.

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos iniciatyva Vilniaus universitetas, Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių biblioteka ir Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas buvo pakviesti rengti viešą ekspertų diskusiją, skirtą nacionalinės bibliografijos rengimo ir sklaidos būklei bei naujoms bibliografinės informacijos vartojimo patirtims aptarti.

„Pirmoji renginio dalis – tai tarpinstitucinis Lietuvos bibliografijos C serijos rengėjų pasitarimas, kuriame aptarsime aktualius bibliografinių įrašų ir nacionalinės bibliografijos leidinių rengimo klausimus. Antroje dalyje – kviestiniai akademinės bendruomenės pranešėjai diskutuos apie nacionalinės bibliografinės informacijos vartotojo ir rengėjo ryšio užtikrinimą, lūkesčių ir galimybių įvertinimą, rezultatų reprezentavimą ir sklaidą“, – sako viena iš organizatorių ir būsimos diskusijos vedėja, Nacionalinės bibliotekos Informacijos mokslų departamento direktorė dr. Nijolė Bliūdžiuvienė.

Renginyje bus pristatyti ir du nauji nacionalinės bibliografijos „Lietuvos bibliografija. Serija C, Lietuviškų periodinių leidinių publikacijos“ leidiniai.

Renginyje dalyvaus ir savo įžvalgomis dalinsis: dr. Rima Cicėnienė (Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių biblioteka ir Vilniaus universitetas), doc. dr. Aurelijus Gieda (Vilniaus universitetas), prof. dr. Renaldas Gudauskas (Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka), prof. dr. Remigijus Misiūnas (Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Vilniaus universitetas), dr. Tomas Petreikis (Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir Vilniaus universitetas), dr. Viktorija Šeina-Vasiliauskienė (Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas), Zita Tiukšienė (Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka), dr. Vilma Žaltauskaitė (Lietuvos istorijos institutas).

Susidomėjusius kviečiame registruotis ir dalyvauti.

Trumpai apie renginį

Data gegužės 7 d.
Laikas 10 val.
Vieta VIP salė, V a.
Trukmė 1-oji dalis 10–12 val., 2-oji dalis 14–16 val.
Dalyvavimas būtina registracija
Organizatoriai

Nacionalinė biblioteka, Vilniaus universiteto biblioteka, Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių biblioteka

Partneris Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas
Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“

Naujienos iliustracija