Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

„Dniepru per Ukrainą“. Susitikimas su LRT projekto „Nacionalinė ekspedicija“ dalyviais
2019 m. gegužės 28 d. 18.00 val.

Leidykla „Terra Publica“, tęsdama praėjusių metų tradicijas, šiemet vėl kviečia susitikti su gausiu Nacionalinės ekspedicijos dalyvių būriu. Susitikimas vyks Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje ir šį kartą bus pristatoma jau trečioji ekspedicijos knygų serijos dalis „Dniepru per Ukrainą“.

Atradimų maršrutas driekiasi Ukrainos teritorija, o jo ašimi tampa ilgiausia jos upė Dniepras. Viename laive kartu su televizijos žiūrovais ir knygos skaitytojais keliauja istorijos profesorius Alfredas Bumblauskas, projekto sumanytojas, prodiuseris Edmundas Jakilaitis, gamtininkas Selemonas Paltanavičius, TV laidų vedėja Edita Mildažytė, lenktynininkas Benediktas Vanagas, ekspedicijos laivo kapitonas laivadirbys Simas Knapkis, istorijos mokslų daktarė Barbara Stankevič ir kiti žiūrovų jau pamėgti dalyviai.

Knygoje esanti informacija suteikia galimybę plačiajai visuomenei susipažinti su dar nematytu kultūros paveldu, bendruomenėms įsitraukti į jo išsaugojimą, sklaidą ir turizmą. Knygos autorius S. Paltanavičius perteikia neįtikėtiną ekspedicijos atmosferą, keliautojų emocijas. Tai dvi valstybes – Lietuvą ir Ukrainą – apimantis kelionių vadovas.

Renginyje bus kalbama apie tris savaites trukusią 2018 metų ekspediciją plaukiant Dniepru. Įspūdingiausiomis, įsimintiniausiomis ir sudėtingiausiomis kelionės akimirkomis pasidalins ekspedicijos dalyviai. Jie taip pat papasakos apie šių metų ekspedicijos planus. 

Renginį moderuos E. Jakilaitis.

Dalyvaus: Selemonas Paltanavičius, Edita Mildažytė, Robertas Petrauskas, Benediktas Vanagas, Gabrielius Liaudanskas-Svaras, Simas Knapkis, Luka Sinevičienė, Barbara Stankevič, Simonas Teškevičius, Arminas Darasevičius, Ingrida Meškinytė, Monika Dobrovolskytė ir kt.

Trumpai apie renginį

Data gegužės 28 d.
Laikas 18 val.
Vieta Konferencijų salė, V a.
Trukmė 2 val.
Dalyvavimas įėjimas laisvas
Organizatorė VšĮ „Terra Publica“
Partnerė LRT
Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“

Naujienos iliustracija