Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Vilnius Mini Maker Faire 2019
2019 m. gegužės 25 d. 10.00 val.

„Vilnius Mini Maker Faire“ – tai tarptautinis kūrybiškumo ir inovatyvių idėjų festivalis-mugė, sujungianti mokslą, technologijas, verslą, meną, amatus ir „Pasidaryk pats“ (angl. Do-It-Yourself) iniciatyvas.

Renginys organizuojamas ketvirtą kartą gavus oficialią licenciją iš organizacijos „Make Media“ (JAV). „Maker Faire“ skirtas technologijų, švietimo entuziastams ir profesionalams, inovatyviam jaunam verslui, moksleiviams, studentams, mokytojams ir dėstytojams. 

„Maker Faire“ paskaitose, dirbtuvėse ir demonstracijose pristatomos techninės kūrybos galimybės, dalyviai įtraukiami į švietimo ir kūrybines veiklas, pavyzdžiui, skaitmeninės gamybos ir 3D spausdinimo, programuojamų daiktų, robotikos ir šių technologijų sąsajos su mokslu.

Daugiau informacijos: www.makerfairevilnius.com 

Trumpai apie festivalį

Data gegužės 25 d.
Laikas 10 val.
Vieta atrijus ir prie vitražo, III a.; Renginių erdvė, III a.; dirbtuvės PATS SAU ir kt.
Trukmė 8 val.
Dalyvavimas įėjimas laisvas
Organizatorė Techninių erdvių asociacija
Partneriai ir dalyviai Vilniaus miesto savivaldybė, Vilniaus ir Kauno atviros ir bendruomeninės techninių kūrėjų dirbtuvės („Technarium“, „Padirbtuvės“, „Kauno Makerspace“, „Pats Sau“, „M-Lab“, „O-Lab“ ir kt.) ir pavieniai techniniai kūrėjai, Vilniaus ir kitų miestų mokyklos, universitetai, profesinio rengimo ir neformaliojo švietimo centrai. 
Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“