Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Stanislovo Žvirgždo paskaita „Lietuvos fotografai ̶ keliautojai“
2019 m. rugsėjo 18 d. 17.30 val.

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka ir vėl kviečia į Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, fotografijos istoriko, fotomenininko Stanislovo Žvirgždo viešų paskaitų ciklą apie fotografiją. Tris mėnesius kiekvieną trečiadienį jums atsivers pasaulio ir Lietuvos fotografijos paslaptys. Įdomius pasakojimus lydės gausi teminė iliustracinė informacija. 

Rugsėjo mėnesį susitiksime keturiose paskaitose.


Lietuvos fotografai ̶ keliautojai

Paskaita skirta fotografams keliautojams po įvairius pasaulio kraštus pradedant Juozapo Čechavičiaus plaukimu Nerimi nuo Vileikos iki Kauno ir baigiant Romualdo Požerskio kelionėmis į JAV Nevados dykumoje vykstantį kasmetinį festivalį „Degantis žmogus“. Bus parodyta apie 130 iliustracijų.

S. Žvirgždas – vienas geriausių Lietuvos fotografijos žinovų, žymiausių peizažo fotografijos meistrų. Ryškų pėdsaką palieka ir jo, kaip fotografijos kritiko ir istoriko, veikla. S. Žvirgždas yra daugelio fotografijos leidinių sudarytojas, knygų vertėjas, straipsnių ir jų rinkinių apie Lietuvos fotografijos istoriją autorius ar bendraautoris.

Laukiame fotografijos mėgėjų. Įėjimas laisvas.

Trumpai apie renginius

Diena Vieta Laikas Tema
Rugsėjo 18 d. Konferencijų salė, V a. 17.30 val. Lietuvos fotografai ̶ keliautojai
Rugsėjo 25 d. Konferencijų salė, V a. 17.30 val. Lietuvos fotografija pasaulinėse parodose

Naujienos iliustracija