Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Skaitymas su šunimi
2019 m. rugsėjo 18 d. 17.00 val.

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas nuo rugsėjo pradinių klasių moksleivius kviečia užsiimti įdomia veikla. Mėgstančius skaityti kviečiame padiskutuoti apie perskaitytas knygas, fantazuojančių ir negalinčių nustoti kurti savo pasaulio laukia Berniukas Žirniukas, o norintieji lavinti kalbą ir įveikti skaitymo baimę susipažins su kol kas vieninteliu šunimi, kuris įleidžiamas į biblioteką.

Skaitymas su šunimi

Šuo bibliotekoje! Kaip geriausias draugas, jis ateina padėti vaikams! Mokytis skaityti, lavinti kalbą, įveikti skaitymo baimę. Tačiau apie viską – iš pradžių.

Bendradarbiaujant su Kaniterapijos asociacija, Nacionalinėje bibliotekoje organizuojami kassavaitiniai tęstiniai užsiėmimai „Skaitymas su šunimi“! Šie seansai skirti pradinių klasių mokiniams, turintiems skaitymo sunkumų.

Rugsėjo 18 d. 17 val. kviečiame į įvadinį susitikimą, kuris vyks Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente, 103 kab. Jame bus galima daugiau sužinoti apie kaniterapiją ir šiuos skaitymus.

Visus pradinukus ir jų tėvelius, norinčius dalyvauti įvadiniame susitikime, kviečiame registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Daugiau informacijos apie Kaniterapijos asociaciją rasite čia ›

Trumpai apie renginį

Data Laikas Trukmė Vieta Renginys
Rugsėjo 18 d. 17 val. 1 val. Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas, I a.

Skaitymas su šunimi

Būtina registracija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Naujienos iliustracija