Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Nepatogus kinas │Filmo „Labas, robote“ peržiūra
2020 m. spalio 3 d. 14.00 val. 

„Nepatogus kinas“ – nuo 2007 m. kasmet vykstantis tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis, unikalus savo programa ir formatu. Tai erdvė geram kinui, laisvai minčiai ir diskusijoms apie tai, kas iš tiesų yra svarbu. Šiais metais, pandemijai visame pasaulyje koreguojant kino filmų premjeras ir festivalius, „Nepatogus kinas“ vyks virtualiai.

Spalio 7–18 d. dienomis vyksiantis 14-asis tarptautinis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis kviečia žiūrovus įsigyti bilietus į pasirinktus filmus ar festivalio „Nepatogus kinas“ pasus ir žiūrėti virtualius kino seansus realiu laiku neišeinant iš namų. Po filmo žiūrovai bus kviečiami dalyvauti pokalbiuose su kūrėjais ir teminėse diskusijose.

Belaukiant festivalio, „Nepatogus kinas“ organizatoriai ir Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia į papildomas ankstesnių festivalių filmų peržiūras.


Filmo „Labas, robote“ peržiūra

Šiandien vis garsiau kalbama, kad dirbtinio intelekto valdomi robotai netolimoje ateityje pakeis vilkikų vairuotojus, kasininkus prekybos centruose ar teisininkus advokatų kontorose. Tačiau futuristiškas filmas „Labas, robote“ neria dar giliau ir kelia klausimą, ar dirbtinis intelektas gali mums atstoti pačius artimiausius žmones: nuobodžiaujančiai senutei – smalsaus anūkėlio draugiją, intymaus bendravimo pasiilgusiam vyrui – meilužę ar gyvenimo partnerę. Kol filmo veikėjai ir jų humanoidai draugai pratinasi vieni prie kitų, fone skamba daugybė etinių ir filosofinių klausimų – ką prarasime į savo gyvenimą įsileidę dirbinį intelektą?

Režisierė Isabella Willinger, operatorius Julianas Krubasikas, montažas Stephano Krumbiegelo, Olafo Voigtländero, prodiuseris Stefanas Kloosas.

Filmas bus rodomas originalo kalba su lietuviškais subtitrais.

Būtina registracija ›

Daugiau informacijos ›

Trumpai apie filmą

Data Vieta Laikas Filmas
Spalio 3 d. Konferencijų salė, V a. 14 val. „Labas, robote“
2019 m., dokumentinis, 90 min, rež. I. Wilinger, V
Būtina registracija ›

Naujienos iliustracija