Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Kūrybinės edukacinės draugų dirbtuvės „Kita forma“ | paskaita „Atliekų prevencija: kaip išlikti budriam ir draugiškam aplinkai?“
2020 m. rugsėjo 26 d. 10.00 val.

Kūrybinės draugų dirbtuvės kviečia iš lovos pakilti anksčiau ir šeštadienio rytus praleisti Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Domėsimės aplinkosauga bendraminčių rate ir patirsime antrinio panaudojimo džiaugsmą kurdami iš antrinių žaliavų kartu su draugais ar šeima.

Kūrybinėje erdvėje sieksime supažindinti visuomenę su aplinkai ir žmogui draugiškiausiais atliekų tvarkymo prioritetais, pirmenybę teikiant atliekų susidarymo prevencijai, pakartotiniam ar ilgalaikiam daiktų naudojimui, taip pat skatinsime dalytis įgytomis žiniomis su draugais ir artimaisiais, taip kuriant visapusiško darnaus gyvenimo būdo supratimą ir nenutrūkstamą sklaidą artimoje aplinkoje.

Tad ne tik praktiškai prisiliesime prie antrinio žaliavų panaudojimo – kursime mielas dekoracijas savo namams, bet ir prieš kiekvienas dirbtuves vyksiančiose paskaitėlėse teoriškai susipažinsime su pagrindiniais atliekų tvarkymo principais, medžiagų kilme, jų gamybos „kaina“, suprasime, kodėl svarbu jas panaudoti dar kartą. Gilinsimės į šiuolaikinio žmogaus vartojimo kultūrą, bandysime rasti tam tikro elgesio priežastis, suvokti padarinius ir ieškoti būdų, kaip paprastais žingsniais sumažinti poveikį aplinkai kas dieną, o ypač galvą susukančiu šventiniu laikotarpiu.

Draugų dirbtuvės Jūsų lauks šiais rudens šeštadieniais:

  • Rugsėjo 26 d. 10–14 val. paskaita „Atliekų prevencija: kaip išlikti budriam ir draugiškam aplinkai?“

Darysime rėmelius, kuriuose apgyvendintos džiugios akimirkos taps dar mielesnės.

  • Spalio 17 d. 10–14 val. paskaita „Antrinis panaudojimas: laisvė fantazijai – laisvė namų spintelėms ir aplinkai“

Liesime natūralias žvakes ir darysime žvakides jaukiems rudens vakarams papuošti.

  • Lapkričio 7 d. 10–14 val. paskaita „Atliekų rūšiavimas paprastai – jis ne baubas, o draugas“

Siūsime nedidelius maišelius arbatžolėms ar tiesiog biriems niekučiams sudėti.

Sekite tinklalapį kita-forma.lt arba „Facebook“ paskyrą „Kita forma“, kur rasite naujausią informaciją apie organizuojamas dirbtuves bei registracijos nuorodas. Nepamirškite užpildyti registracijos formų, nes registracija į dirbtuves – būtina!

Trumpai apie renginį

Data rugsėjo 26 d.
Laikas ir dalyvavimas 10 val. būtina registracija čia ›
12 val. būtina registracija čia ›
Vieta dirbtuvės PATS SAU, I a.
Organizatoriai „Kita forma“
Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“
Svarbu Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams privaloma dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.