Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Moksleivių mokslinė konferencija „Licėjaus dienos: A. Puškino kūryba“
2020 m. spalio 16 d. 11.00 val.

Literatūrinis A. Puškino muziejus organizuoja Tarptautinę moksleivių mokslinę konferenciją „Licėjaus dienos: A. Puškino kūryba“, skirtą Aleksandro Puškino kūrybai. Konferencija vyks Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje. Moksleivių parengti pranešimai susiję su A. Puškino gyvenimu ir kūryba, jo reikšme pasaulio literatūrai ir kultūrai.

Renginio tikslas – puoselėti kultūrinę atmintį, skatinti moksleivius plačiau domėtis XIX a. rusų literatūra, poeto A. Puškino asmenybe, kūryba, taip pat lavinti moksleivių kūrybinius gebėjimus, mokytis tyrinėti istorinę medžiagą ir literatūrą pasitelkiant šiuolaikines informacines technologijas.

Konferencijos dalyviai – Lietuvos ir užsienio bendrojo ugdymo mokyklų, neformaliojo švietimo įstaigų moksleiviai. Konferencijoje bus teikiami diplomai ir atminimo dovanos.

Norintys dalyvauti kviečiami registruotis: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Papildoma informacija.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams privaloma dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie renginį

Data
spalio 16 d.
Laikas
11 val. (registracija nuo 10 val.)
Vieta
Renginių erdvė, III a.
Trukmė
3 val.
Dalyvavimas
būtina registracija: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Organizatorius
Literatūrinis A. Puškino muziejus
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“