Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Fotografavimo dirbtuvės
2020 m. spalio 21 d. 18.00 val.

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Kūrybinių dirbtuvių komanda kviečia į fotografavimo dirbtuves. Mokymų tema: kokybiška fotografija telefonu – misija įmanoma.

Mokymų programa susideda iš dviejų dalių: teorinės ir praktinės.

Pirmoje dalyje vyks pamoka apie kompoziciją, šviesą, techninius išmaniųjų telefonų parametrus. Antroje dalyje mokymų dalyviai fotografuos įvairias Nacionalinės bibliotekos erdves ir po to visi kartu mokysis nuotraukas redaguoti, išgirs komentarų, siūlymų ir patarimų, kaip fotografuoti dar geriau. Kūrybines dirbtuves ves Inga Sinkevičienė.

Į fotografavimo dirbtuves kviečiame jaunimą ir suaugusiuosius, fotografuojančius telefonu ir norinčius fotografuoti dar geriau. Mamas, mokinius, studentus, gal net bibliotekos darbuotojus.

Būtina išankstinė registracija el. paštu: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų žiūrovų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams privaloma dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Plakatas

Trumpai apie dirbtuves

Data spalio 21 d.
Laikas 18 val.
Trukmė 2 val.
Dalyvavimas būtina registracija: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Vieta Medijų dirbtuvės, 001 patalpa ir PATS SAU dirbtuvės, 114 kab.
Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“