Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Agnės Nananai iliustracijų paroda
nuo 2020 m. lapkričio 3 d.
iki 2021 m. sausio 4 d.

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento erdvėse galima susipažinti su grafikės, iliustruotojos Agnės Nananai darbų paroda.

Šioje parodoje autorė pristato iliustracijas, sukurtas Mariaus Marcinkevičiaus knygai „Kaip Pelėdžiukas iš namų pabėgo“. Lankytojai galės pamatyti tiek užbaigtas iliustracijas, esančias knygoje, tiek skirtingus iliustracijų kūrimo etapus ir eskizus. Visos jos buvo kurtos ranka naudojant spalvotus ir paprastus pieštukus, akvarelę, guašą, o vėliau komponuotos ir tvarkytos pasitelkiant kompiuterio programas. Kai kurie knygos atvartai, pasak autorės, buvo perpiešti 2 ar 3 kartus, kol rezultatas atitiko galutinę idėją.

Agnė Nananai (Kananaitienė) – kūrybininkė, tekstų ir knygų iliustruotoja, jau yra iliustravusi 6 knygas vaikams. Kiekvienai knygai mėgsta pasirinkti vis kitą piešimo priemonę: piešia pieštuku, markeriu, dažais, todėl vizualiai jos atrodo skirtingos. Iliustruodama knygas siekia vaiką sudominti detalėmis, kad atsivertęs knygą jis turėtų ką tyrinėti ir kuo stebėtis, taip pat jai svarbu papildyti tekstą savo vaizdinėmis improvizacijomis.

Trumpai apie parodą

Data lapkričio 3 d. – sausio 4 d.
Vieta Vaikų ir jaunimo literatūros departamento erdvės
Dalyvavimas įėjimas laisvas
Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“
Svarbu Laikantis saugumo reikalavimų lankytojų skaičius ribojamas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, neįleidžiami. Privaloma dėvėti apsaugines veido priemones. Atsiprašome už nepatogumus.

Naujienos iliustracija