Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginių kalendorius

Akcijos „Metų knygos rinkimai“ protų mūšis vaikams ir šeimoms
2020 m. gruodžio 13 d. 10.00 val.

Jau šešioliktą kartą vykstantys „Metų knygos rinkimai“ ragina vaikus ir suaugusiuosius skaityti ir rinkti labiausiai patikusias lietuvių autorių knygas. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia jaunuosius skaitytojus savarankiškai arba kartu su tėveliais išbandyti jėgas literatūriniuose protų mūšiuose apie knygas vaikams, pristatytas „Metų knygos rinkimams“.

Meskite sau arba draugui iššūkį ir atsakykite į Nacionalinės bibliotekos specialistų paruoštus klausimus. Geriausiai pasirodžiusiųjų laukia prizai – 2020-aisiais „Metų knygos rinkimams“ pristatytos knygos vaikams.

Du protų mūšiai minėta tema vyks gruodžio 13 ir 20 dienomis 10 valandą. Registruotis galima į abu žaidimus arba pasirinkti vieną. Klausimams atsakyti reikės ekrano, kuriame galėtumėte stebėti tiesioginę žaidimo transliaciją ZOOM platformoje, bei išmaniojo įrenginio – telefono ar planšetės teisingiems atsakymams pasirinkti naudojant Kahoot programėlę.

Jeigu mėgstate iššūkius ir literatūrą, žinote lietuvių autorius, jų knygas ir sekate „Metų knygos rinkimus“, kviečiame telkti komandą (ją gali sudaryti vienas dalyvis, jei registruojasi pats, arba keli, jei registruoja tėvai ir šeimoje yra keli vaikai), registruotis ir dalyvauti!

Trumpai apie transliaciją

Data gruodžio 13 ir 20 d.
Laikas 10 val.
Trukmė 1 val.
Dalyvavimas tiesioginė transliacija ZOOM platformoje, būtina registracija
Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“

Naujienos iliustracija