Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Nacionalinės bibliotekos pasitikėjimo linija

Užpildę toliau pateiktą formą galite anonimiškai ir konfidencialiai pranešti apie Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos darbuotojų galimai vykdomus ar įvykdytus vidaus ar išorės teisės aktų pažeidimus.

Taip pat informaciją galite pateikti paštu: Biudžetinei įstaigai Lietuvos nacionalinei Martyno Mažvydo bibliotekai, Gedimino pr. 51, LT-01109 Vilnius, pranešimas konfidencialus, voko neplėšti.

Pasitikėjimo linija negali būti naudojama melagingiems kaltinimams pareikšti, taip pat ji nėra skirta komerciniams ar kitiems bendriesiems klausimams.

Įsipareigojame užtikrinti pranešėjų anonimiškumą ir pateiktos informacijos konfidencialumą. Taip pat kviečiame pateikti kuo daugiau informacijos, palikti savo kontaktus – kuo daugiau duomenų turėsime, tuo išsamesnį tyrimą galėsime atlikti.

Dėkojame, kad nesate abejingi!

Pranešimas

Nuvilkite failą čia arba spaskite naršyti
Daugiausia 1 failas. 10 MB limitas. Leidžiami tipai: txt, rtf, pdf, doc, docx, odt, ppt, pptx, odp, xls, xlsx, ods, jpg.

Kontaktiniai duomenys

Jei sutinkate, prašome pateikti savo kontaktinius duomenis, kad, esant būtinybei patikslinti informaciją, galėtumėme susisiekti. Nenurodžius kontaktų, pranešimas bus laikomas anoniminiu ir nagrinėjamas nustatyta tvarka.