Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Renginių filmavimas

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos TV studija teikia vaizdo įrašymo, montavimo ir tiesioginių transliacijų paslaugas. Jeigu rengiate uždarą (be žiūrovų) paskaitą, seminarą, pokalbį ar diskusiją ir norite, kad jūsų kuriamas turinys būtų profesionaliai įrašytas bei sumontuotas, verta atrasti pastato VI aukšte įsikūrusią nedidelę, tačiau profesionaliai įrengtą TV studiją. Jūsų renginys TV studijoje gali vykti tiek gyvai, tiek nuotoliu. Filmuojame trimis kameromis, užsakovas gali rinktis neutralią aplinką, juodą arba žalią ekranus. Yra galimybė pasinaudoti sufleriu. Jeigu pasirenkate įrašymo ir montažo paslaugą, parengtą medžiagą vėliau galėsite viešinti savo sklaidos kanaluose. Jeigu renkatės tiesioginę transliaciją, ją bus galima stebėti jūsų nurodytoje platformoje (Youtube, Facebook ir kt.).  

Jeigu bibliotekoje jūsų organizuojamas renginys yra viešas ir norite jame sulaukti kuo daugiau žiūrovų, taip pat turėti užfiksuotą medžiagą ir ją neribotai naudoti ateityje, TV studijos komanda gali įrašyti arba tiesiogiai transliuoti renginį iš ten, kur jis vyksta – kilnojamoji televizijos stotis leidžia dirbti Konferencijų salėje, Renginių erdvėje, Valstybingumo erdvėje, III bei V aukšto atrijuose. Aptarnaujame tiek gyvai, tiek hibridiniu būdu organizuojamus renginius. Transliuojame užsakovo pasirinktose platformose. Jeigu užsakovo turinys atitinka Nacionalinės bibliotekos viziją ir misiją, galime pasiūlyti transliuoti daugiau kaip 5 tūkst. prenumeratorių turinčiu Nacionalinės bibliotekos Youtube kanalu.

TV komanda drauge su renginio organizatoriais bei transliacijos užsakovais išsamiai aptaria renginio eigą, suderina poreikius, pasiūlo klientui optimaliausius ir racionaliausius sprendimus.

Nacionalinė biblioteka neteikia nuotolinio pri(si)jungimo paslaugos, nemontuoja ne bibliotekoje įrašyto vaizdo turinio. Taip pat nesiūlome išvykstamųjų paslaugų – nefilmuojame renginių kitose miesto lokacijose.

Paslaugų kainos

  • Tiesioginė transliacija iš TV studijos (1 val.) – 260 Eur (be PVM)
  • Tiesioginė transliacija iš renginio LNB erdvėse (iki 2 val.) – 520 Eur (be PVM)
  • Filmavimo ir montažo paslauga (1 val.) – 210 Eur (be PVM)

Kontaktinė informacija

el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.; Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

tel. 8 675 70 591