Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Ekskursijos

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia skaitytojus lankytis ir bičiuliautis. Laukiame jūsų, pasirengę aprodyti knygų namus, paruošę įdomių pasakojimų ir nekantraudami pasidalyti brangiausiu sukauptu turtu – žiniomis.

Organizuojame nemokamas ekskursijas, per kurias, lydimi gido, susipažinsite su bibliotekos erdvėmis ir paslaugomis, sužinosite pastato istoriją. Ekskursijos trukmė – apie 1 val. Ekskursijos vedamos organizuotoms 5–15 asmenų grupėms lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Atėjus į Nacionalinę biblioteką, maloniai kviečiame viršutinius drabužius palikti savitarnos spintelėse, esančiose II aukšte priešais registracijos ir informacijos punktą (užraktai aktyvuojami 1 euro monetomis. Yra pinigų keitimo automatai). Tuomet grįžusius į vestibiulį jus pasitiks gidas.

Organizuotoms grupėms ekskursijas vedame darbo dienomis ir kviečiame registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Dėl ekskursijų vaikų ir mokinių grupėms kreipkitės el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Administracija pasilieka teisę atšaukti numatytą ekskursiją dėl Nacionalinėje bibliotekoje vykstančių renginių. Dėkojame už supratimą ir laukiame jūsų!