Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Knygas pristatantys renginiai (teikti paraišką)

Atviras kvietimas teikti paraiškas rengti knygų pristatymus Nacionalinės bibliotekos erdvėse

Kviečiame leidyklas, kitas institucijas, autorius, dailininkus etc. teikti paraiškas savo leidinių pristatymo renginiams Nacionalinėje bibliotekoje.

Paraiškos vertinamos kiekvieno mėnesio pabaigoje. Apie sprendimą pareiškėjai informuojami ne vėliau kaip paskutinę einamojo mėnesio darbo dieną.

Paraiškas svarsto Paraiškų dėl knygų pristatymo Lietuvos nacionalinėje bibliotekoje vertinimo komisija, sudaryta iš Nacionalinės bibliotekos ekspertų.

Paraiškų teikimo tvarka

  • Paraiškos teikiamos visus metus, svarstomos kiekvieno mėnesio pabaigoje.
  • Prieš išsiunčiant paraišką prašytume susisiekti el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. ir išsiaiškinti, ar Jūsų pasirinktą dieną yra galimybė organizuoti renginį.
  • Paraiška turi būti užpildyta kompiuteriu ir atsiųsta el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
  • Netinkamai užpildytos paraiškų formos nesvarstomos.
  • Paraiškų atrankos rezultatai pateikiami nurodytu el. paštu ne vėliau kaip paskutinę einamojo mėnesio darbo dieną.
  • Nacionalinė biblioteka neįsipareigoja komentuoti neigiamų atsakymų.
  • Smulkesnė informacija teikiama tel. 8 5 239 8522 arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

SVARBU: laikas ir erdvė renginiui preliminariai rezervuojama gavus paraišką, tačiau tai nereiškia galutinio patvirtinimo dėl renginio organizavimo. 

Paraiškos forma (atsisiųsti DOCX ›)

Renginių, tiesioginių transliacijų ir parodų rengimo bei viešinimo tvarkos aprašas