Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Šiandien aktualu

ISSN 1392-1428 (spausdinto leidinio)
Leidžiamas nuo 1989 m.
Informacijos mokslų departamento pusmetinis leidinys

Tai tęstinis straipsnių rinkinys, skirtas bibliotekų darbuotojams. Jo tikslas – bibliotekų darbuotojų profesionalumo ugdymas: bibliotekininkystės aktualijų, Lietuvos ir užsienio šalių bibliotekų patirties sklaida, pagalba organizuojant profesinės kvalifikacijos tobulinimą, sprendžiant praktines bibliotekų veiklos problemas, bibliotekų darbuotojų konsultavimas, informavimas apie profesinės spaudos aktualijas ir pan.

Elektronine forma leidinys prieinamas naudojantis Archyvu (žr. žemiau).

Atmena leidinio autoriams

Siekiant, kad leidinio parengimas užtruktų kuo trumpiau ir būtų išlaikomas vienodumas, autorių prašoma laikytis šių taisyklių:

  • pateikti straipsnius laikantis nustatytų terminų: iki kovo 1 d. arba iki spalio 1 d.;
  • atliekant bibliografinį straipsnio apipavidalinimą vadovautis Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto rekomendacijomis rašto darbams: Rašto darbų metodiniai nurodymai (p. 82116) [Interaktyvus]. Prieiga per internetą ›

Dėkojame visiems leidinio autoriams ir kviečiame visų bibliotekų specialistus aktyviau bendradarbiauti. Tai ne tik reali galimybė informuoti bibliotekinę visuomenę apie bibliotekų laimėjimus, bet ir pagelbėti kolegoms, pasidalinti naujomis idėjomis, kartu ieškoti alternatyvių problemų sprendimo būdų. Laukiame Jūsų straipsnių, pastabų ir pasiūlymų leidiniui tobulinti.

Gedimino pr. 51, LT-01109 Vilnius
Tel. (8 5) 239 8671
El. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Leidinį galima įsigyti bibliotekos pagrindiniame informacijos ir registracijos punkte (II a.) ir Leidybos skyriuje (V a., 524 kab.), Gedimino pr. 51, LT-01109 Vilnius, tel. (8 5) 263 9111.

Vieno numerio kaina – 3,20 Eur

Leidinio archyvas ›