Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap
2016 m. spalio 26 d.

Atvira elektroninės muzikos kūrimo pamoka

Rodos, techninės elektroninės muzikos kūrimo galimybės šiais laikais yra neribotos. Tačiau žmogui, nusprendusiam ar tik pradėjusiam kurti elektroninę muziką, kyla nemažai klausimų: kaip ir kokiomis kompiuterinėmis muzikos kūrimo programomis naudotis? Koks yra muzikos komponavimo procesas? Kaip kokybiškai sulieti garso takelius ir pasirūpinti garso dizainu (angl. mastering)?

Kad klausimų gausa nevaržytų jaunųjų talentų kūrybos, visus pradedančiuosius muzikos kūrėjus kviečiame į atvirą pamoką, kurioje bus galima susipažinti su elektroninės muzikos kūrimo programomis ir kūrinio struktūra. Pamokoje, kurią ves elektroninės muzikos kūrėjas, atlikėjas ir pedagogas Ridas Fominas, stebėsite, kaip gimsta naujas muzikos kūrinys, galėsite užduoti rūpimus klausimus.

Maloniai kviečiame.

Renginys vyks spalio 27 d. 18 val. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos (Gedimino pr. 51, Vilnius) V a. meno erdvėje. Numatoma renginio trukmė – iki 1 val. Organizatorius – Nacionalinės bibliotekos Paslaugų departamento Muzikos ir vizualiųjų menų skyrius.