Telefonas Klaustukas Sitemap
2017 m. vasario 7 d.

Dizaino laboratorija vaikams „D Juniors | Superherojus“

Dizainas – su mūsų kasdienos detalėmis susipynęs reiškinys, bedantis pirštu ne tik į daiktų išorę, bet dažnai ir į gyvenimo būdą. Apie grafinį ir kostiumo dizainą esame girdėję visi. O ar žinote, kad yra ir maisto dizainas? Užtat jūsų atžalos gali žinoti nuo pat jaunų dienų. Jei jūsų mažasis namų princas nesutalpina piešinio į popieriaus lapą ir vis tobulina baldus ar sienas, jei vaikų kambario karalienė neperžengia namų slenksčio dėvėdama „ne tos spalvos“ kojinaitėmis, pats laikas juos supažindinti su dizaino paslaptimis.

10–12 metų vaikus kviečiame į septynių kūrybinių dirbtuvių ciklą „D Juniors | Superherojus“. Čia jaunieji dizaineriai susipažins su įvairių sričių – grafikos, kostiumo, produkto, interjero ir maisto – dizainu. Visus susitikimus lydės „Superherojaus“ tema. Vaikai kurs savojo superherojaus spalvų paletę, interjerą, kostiumą, pagrindinį įrankį ir supermaistą. Taip ne tik teoriškai, bet ir praktiškai perpras skirtingų dizaino sričių kūrybos principus, metodus ir įrankius. Ypatingą dėmesį dirbtuvėse skirsime „Design Thinking“ („Kūrybinio mąstymo“) metodikai: nuosekliai  mokysime vaikus naudotis ja ne tik kūryboje, bet ir kitose veiklose.

Kūrybinių dirbtuvių renginius ves gerai žinomi dizaino srities profesionalai: Kipras Šumskas, Aistė Jakimavičiūtė, Denis ir Neringa Orlenok, Marija Valeškaitė, Linas Jurevičius, Julija Mazūrienė, Živilė Lukšytė ir kiti.

Susidomėjusius raginame lankytis visuose susitikimuose, tačiau galite dalyvauti ir tik kai kuriuose iš jų. 

Dirbtuvės vyks kiekvieną šeštadienio popietę (vasario 11, 18 ir 25 dienomis, kovo 4, 18 ir 25 dienomis ir balandžio 1 dieną), 11 val. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos (Gedimino pr. 51, Vilnius) V a. meno erdvėje. Numatoma vieno susitikimo trukmė – 2 val. Organizatorės – Nacionalinė biblioteka ir VšĮ Dizaino edukacijos laboratorija.

Dalyvių skaičius ribotas, todėl kviečiame registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Sekite renginio naujienas „Facebook“ paskyroje ›

Rezervuokite šeštadienius – vaikų superherojai jau laukia tapatybės!