Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap
2019 m. rugsėjo 18 d.

Moksleivi, po pamokų susitikime bibliotekoje!

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas nuo rugsėjo pradinių klasių moksleivius kviečia užsiimti įdomia veikla. Mėgstančius skaityti kviečiame padiskutuoti apie perskaitytas knygas, fantazuojančių ir negalinčių nustoti kurti savo pasaulio laukia Berniukas Žirniukas, o norintieji lavinti kalbą ir įveikti skaitymo baimę susipažins su kol kas vieninteliu šunimi, kuris įleidžiamas į biblioteką.

Rugsėjo 12 d.: vaikų lėlių teatro studija „Berniukas Žirniukas“

Ei, mieli ketvirtokai ir penktokai! Mėgstate skaityti, žaisti, fantazuoti? Jaukiai žaisti savo pasaulėlyje? Pasaulėlyje, kuriame gyvena įvairiausi padarai ir padarėliai, šnabždantys tik jums? Svajojate, kad juos išgirstų ir kiti? Norite praleisti vieną per savaitę kūrybinę popietę Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente?

Tuomet kviečiame registruotis į lėlių teatro studiją! Jūsų jau laukia Berniukas Žirniukas.

Pirmas susitikimas ir susipažinimas vyks rugsėjo 12 d. 15.30 val. Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente, 103 kab. Kilus klausimų, galite skambinti tel. (8 5) 239 8561. 

Rugsėjo 17 d.: Knygų klubas

Ar mėgsti skaityti? Jei  taip, ateik į Knygų klubą padiskutuoti apie perskaitytas knygas ir paieškoti atsakymų į visus dar neatsakytus klausimus.

Nemėgsti... Matyt, į tavo rankas dar nepakliuvo tikrai įdomi knyga. Ateik į Knygų klubą – tikrai turėsime ką tau pasiūlyti!

Pirmas knygų klubo narių susitikimas ir susipažinimas vyks rugsėjo 17 d. 15 val. Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente, 103 kab. Laukiame visų 3–5 klasių moksleivių. Registracija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Rugsėjo 18 d.: Skaitymas su šunimi

Šuo bibliotekoje! Kaip geriausias draugas, jis ateina padėti vaikams! Mokytis skaityti, lavinti kalbą, įveikti skaitymo baimę. Tačiau apie viską – iš pradžių.

Bendradarbiaujant su Kaniterapijos asociacija, Nacionalinėje bibliotekoje organizuojami kassavaitiniai tęstiniai užsiėmimai „Skaitymas su šunimi“! Šie seansai skirti pradinių klasių mokiniams, turintiems skaitymo sunkumų.

Rugsėjo 18 d. 17 val. kviečiame į įvadinį susitikimą, kuris vyks Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamente, 103 kab. Jame bus galima daugiau sužinoti apie kaniterapiją ir šiuos skaitymus.

Visus pradinukus ir jų tėvelius, norinčius dalyvauti įvadiniame susitikime, kviečiame registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Daugiau informacijos apie Kaniterapijos asociaciją rasite čia ›

Trumpai apie renginius

Data Laikas Trukmė Vieta Renginys
Rugsėjo 12 d. 15.30 val. 1 val. Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas, I a. Vaikų lėlių teatro studija „Berniukas Žirniukas“
Rugsėjo 17 d. 15 val. 1 val. Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas, I a.

Knygų klubas

Būtina registracija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Rugsėjo 18 d. 17 val. 1 val. Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas, I a.

Skaitymas su šunimi

Būtina registracija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.