Lapkričio 3 d.: paskaita „Moteris islamiškoje visuomenėje. Egipto atvejis“ (renginys atšauktas)

Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje tęsiamas Lietuvos religijotyrininkų draugijos viešų paskaitų ir diskusijų ciklas „Religijos ir religingumas: aktualiosios problemos“. Šįkart kviečiame į Vilniaus universiteto (VU) lektoriaus Algimanto Litvino paskaitą  „Moteris islamiškoje visuomenėje. Egipto atvejis“.

Paskaitoje VU iranistikos ir islamo studijų lektorius A. Litvinas apžvelgs Egipto moterų situaciją įvairiais požiūriais: teisės, švietimo, sveikatos, šeimos, darbo, kultūros ir politikos.

Dalyvavimas: dalyvių skaičius ribotas, prašome registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

SVARBU! Laikantis saugumo reikalavimų, dalyvių skaičius ribojamas – į visus renginius būtina registracija, atvykus privaloma dėvėti apsaugines veido priemones, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Nacionalinė biblioteka pagal rekomendacijas valo, dezinfekuoja ir vėdina patalpas. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į biblioteką neįleidžiami. Atsiprašome už nepatogumus.

Apie paskaitų ir diskusijų ciklą

Lietuvos religijotyrininkų draugija  visuomenei rengia atviras paskaitas, pristatančias naujausiomis teorinėmis perspektyvomis grindžiamus Lietuvos ir pasaulio religijų istorijos ir dabartinio religingumo draugijos narių tyrimus bei diskusijas, kuriose aptariamos aktualios religijų ir religingumo teminės problemos.

2020 m. spalio–lapkričio mėnesiais planuojamų 5 draugijos paskaitų ir 2 diskusijų bendrosios temos: religijų tyrimų istoriniai ir dabarties aspektai, religija tradicionalizmo ir modernybės kontekste, individuali religinė patirtis bei ideologinis jos konceptualizavimas, religija ir lytis, etninė tapatybė, tarpreliginis dialogas, žmogaus teisės ir kt.

Trumpai apie renginį

Data lapkričio 3 d.
Laikas 18 val.
Vieta Renginių erdvė, III a.
Trukmė 2 val.
Organizatoriai Lietuvos religijotyrininkų draugija, Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka
Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“
Gruodis
P A T K Pn Š S
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Parodos

YouTubeFacebookLinkedInInstagramFlickr