Telefonas Klaustukas Sitemap
2020 m. gruodžio 17 d.

Gruodžio 18 d.: kviečiame dalyvauti nuotolinėje akcijoje „Tėčiai skaito vaikams“

Kviečiame prisijungti prie Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos organizuojamos skaitymo skatinimo programos akcijos „Tėčiai skaito vaikams“. Šiuo projektu siekiama įkvėpti ir paskatinti tėčius leisti prasmingą laiką su vaikais, kartu atrasti knygos pažinimo džiaugsmą ir atkreipti visuomenės dėmesį į skaitymo svarbą. Akcija vyks visą gruodį. Kviečiame visas Lietuvos bibliotekas jungtis prie šios reikšmingos akcijos ir organizuoti savus nuotolinius skaitymus.

Nacionalinės bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas kviečia mažuosius skaitytojus ir jų tėvelius, šalies bibliotekas ir visus besidominčiuosius literatūra gruodžio 18 d. 18 val. dalyvauti nuotoliniame renginyje „Tėčiai skaito vaikams“. Žiemiškas pasakas skaitys žinomi tėčiai, rašytojai Kęstutis Kasparavičius skaitys savo naujausią knygą „Kalėdos! Kalėdos!“, o Marius Marcinkevičius – knygą „Sivužas“. Po skaitymų bus galimybė užduoti klausimus rašytojams ir išgirsti atsakymus apie pasakų kūrimo užkulisius ar personažų atsiradimų istorijas.

Taip pat kviečiame sekti projekto „Tėčiai skaito vaikams“ paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“. Jeigu dalinsitės akcijos renginiu socialiniuose tinkluose, nepamirškite grotažymės #TėčiaiSkaitoVaikams, taip bus galima stebėti visus dalyvius ir jų veiklą.

Trumpai apie renginį

Data gruodžio 18 d.
Laikas 18 val.
Vieta ZOOM platforma
Dalyvavimas tiesioginė transliacija 
Trukmė 1 val. 15 min.
Daugiau informacijos socialiniame tinkle „Facebook“

Plakatas (atsisiųsti PDF ›)