Telefonas Klaustukas Sitemap
Naujienos iliustracija 2021 m. balandžio 20 d.

Kviečiame dalyvauti literatūriniame konkurse visai šeimai

Kviečiame vaikus kartu su mamomis, tėčiais ir seneliais skaityti knygas ir pagal vieną labiausiai patikusį epizodą sukurti dioramą – dėžutę su atgyjančiu miniatiūriniu pasauliu. Dioramai sukurti galite pasitelkti įvairiausių priemonių – objektų, rastų gamtoje, smulkių užsigulėjusių daikčiukų namuose ar karpinių iš popieriaus, kurie dėžutėje atgis ir sukurs literatūrinę sceną. Laisvė fantazijai ir kūrybai! Kaip sukurti dioramą, galite pamatyti šiame vaizdo įraše (anglų kalba).

Lauksime jūsų dioramų nuotraukų su trumpu aprašymu el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. iki balandžio 30 d. Siųsdami nepamirškite prisistatyti (nurodykite savo vardą, amžių) ir trumpai parašykite, kokią sceną iš kokios knygos atkūrėte.

Konkurso nugalėtojus, atrinktus specialistų komisijos, skelbsime gegužės 7 d. Nugalėtojai bus apdovanoti prizais – knygomis.

Siųsdami nuotraukas dalyviai sutinka, kad jos bus publikuojamos Nacionalinės bibliotekos ir IBBY Lietuvos skyriaus internetinėse svetainėse ir socialinių tinklų paskyrose.