Telefonas Klaustukas Sitemap
Iliustracija 2021 m. rugsėjo 29 d.

Nacionalinė biblioteka kviečia teikti paraiškas

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia leidyklas, kitas institucijas, autorius, dailininkus etc. teikti paraiškas savo leidinių pristatymo renginiams Nacionalinėje bibliotekoje 2021 m. lapkričio–gruodžio mėnesiais.

Tokiais renginiais Nacionalinė biblioteka siekia skatinti visuomenės skaitymą, saviraišką ir kūrybiškumo ugdymą, į šiuos procesus įtraukdama įvairaus amžiaus skaitytojus. Taip pat ji siekia populiarinti kokybišką ir vertingą lietuvių bei užsienio šalių įvairių žanrų literatūrą, supažindinti su Lietuvos leidyklų ir kitų institucijų nauja produkcija bei autoriais.

Informacija apie paraiškų atrankos rezultatus paraiškos siuntėjui bus išsiųsta ne vėliau kaip iki paskutinės mėnesio darbo dienos.

Informacija teikiama ir paraiškos siunčiamos el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Prašome pirmiausia susisiekti nurodytu el. pašto adresu ir rezervuoti erdvę, tuomet nusiųsti užpildytą paraišką (atsisiųsti).

Paraiškos priimamos iki spalio 15 d.

Daugiau informacijos apie renginių pristatymus Nacionalinėje bibliotekoje ›

Kviečiame aktyviai dalyvauti ir paraiškas siųsti kuo anksčiau!