Telefonas Klaustukas Sitemap
Iliustracija 2022 m. spalio 24 d.

Kviečiame į ekskursijas po Nacionalinę biblioteką

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kviečia skaitytojus susipažinti ir bičiuliautis. Laukiame jūsų, esame pasirengę aprodyti knygų namus, turime paruošę įdomių pasakojimų ir norime pasidalyti brangiausiu sukauptu turtu – žiniomis.

Organizuojame nemokamas ekskursijas. Lydimi gido, susipažinsite su bibliotekos erdvėmis ir paslaugomis, sužinosite pastato istoriją. Ekskursijos trukmė – apie 1 val.

Ekskursijos vedamos organizuotoms 5–20 asmenų grupėms lietuvių, rusų, anglų kalbomis.

Atėjus į Nacionalinę biblioteką, maloniai kviečiame viršutinius drabužius palikti savitarnos spintelėse, esančiose II aukšte priešais registracijos ir informacijos punktą (užraktai aktyvinami 1 euro monetomis). Ekskursijos gidas jūsų lauks vestibiulyje.

Organizuotoms grupėms ekskursijas vedame darbo dienomis. Registruotis kviečiame el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Pavieniams lankytojams ekskursiją siūlome lapkričio 12 d. (šeštadienį) 12 val. Kviečiame registruotis internetu.

Dėl ekskursijų vaikų ir mokinių grupėms kreipkitės el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Administracija pasilieka teisę atšaukti numatytą ekskursiją dėl Nacionalinėje bibliotekoje vykstančių renginių. Dėkojame už supratimą ir laukiame jūsų.