Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap

Renginiai ir parodos

Renginio iliustracija

Edukacija „Muzika ir susikaupimas“

2023 m. rugsėjo 21 d. 13.00 val. – 14.00 val.

Rugsėjo 21 d. kviečiame į meditacinės (taip pat relaksacinės) muzikos apžvalgą Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje.

Trumpai priminsime Rytų šalių tradicinę, ritualinę muziką ir jos įtaką Vakarų kompozitoriams, bet daugiau dėmesio skirsime savitai Vakarų meditacinei muzikai, pradedant jos apraiškomis XX a. 7-ojo dešimtmečio džiazo bei roko įrašuose ir baigiant Amerikos naujojo amžiaus muzikos sąjūdžio, ambientinėje, elektroninėje bei „pasaulio muzikoje“.

Minėdami įrašus ar net savotiškas garso programas, skirtas koncentracijos gebėjimams ar apskritai saviugdai lavinti, aptarsime, kaip galima būtų pasitelkti pačios įvairiausios muzikos, garsinės kūrybos įrašus dėmesio įgūdžiams tobulinti.

Užsiėmimo trukmė – apie 1 val. Užsiėmimas vyks Nacionalinės bibliotekos Kino salėje (V a.).

Susikaupimo muzikos apžvalgą pristato Nacionalinės bibliotekos Rinkodaros ir intelektinių paslaugų skyriaus kultūrinės veiklos vadybininko asistentas Vytautas Vilimas.

Norinčius dalyvauti kviečiame registruotis iš anksto el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Trumpai apie renginį

Data
rugsėjo 21 d.
Laikas
13 val.
Vieta
Kino salė, V a.
Trukmė
1 val.
Dalyvavimas
prašome registruotis iš anksto el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook