Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginiai ir parodos

Iliustracija

Nuotolinė meno edukacija „Asambliažo ištakos“

Nesustokite kurti – nuotolinėse meno edukacijose susipažinsite su modernizmo tapybos srovėmis ir jų įtaka meno kūrinio kompozicijai.

Teorinėje meno edukacijų dalyje bus aptariamos Kinijos ir Japonijos tapybos mokyklos, Europos XIX a. pab.–XX a. pr. tapybos srovių kaita. Būtent jų meninės idėjos leidžia suvokti, kaip reikia kurti, komponuoti paveikslą. Tai – tarsi kūrinio nematomas stuburas, pagrindas, padedantis komponuoti vaizdą iš tam tikrų atskirų formų ar spalvų.

Pasiūlysime išmokti analizuoti paveikslą neapsiribojant nuostatomis „patinka–nepatinka“, „gražu–negražu“. Pažvelgti tarsi už formos ribų, į pačią daiktų prigimtį, nebijant atrasti paveikslo struktūros ar esmės, kuri gali būti gaivališka arba suvaldyta, tyki arba chaotiška, racionali arba poetinė.

Tai – tęstinis meno edukacijų ciklas, kuriame pradžioje pristatomi meno teorijos pagrindai, paskui vyksta praktinės dailės pamokos. Taip nenutrūksta bendravimas su dalyviais, aptariami jų darbai, dalijamasi pamokos įspūdžiais.

Pageidautina, kad dalyviai pasiruoštų popieriaus ir dažų iš anksto tam, kad po nuotolinės paskaitos galėtų imtis kūrybos iš karto.

Šios edukacijos skirtos pradedantiesiems, bet ir profesionalai gali išplėsti turimas teorines ir praktines žinias.

Registracija el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.. Užsiregistravusiems dalyviams bus atsiųsta prisijungimo prie nuotolinio susitikimo programoje „Microsoft Teams“ nuoroda.

Trumpai apie edukaciją

Data
gegužės 11 d.
Laikas
15 val.
Trukmė
1 val.
Dalyvavimas
nuotoliniu būdu per programą „Microsoft Teams“, būtina registracija el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“