Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginiai ir parodos

Iliustracija

Nuotoliniai mokymai „Sutartinės: kas, kaip, kur ir kodėl?“

2021 m. spalio 28 d. 13.00 val. – 14.00 val.

Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos darbuotojų rengiamuose nuotoliniuose mokymuose sužinosite, kaip užsisakyti ir skaityti el. knygas, kaip naudotis prenumeruojamomis užsienio duomenų bazėmis, papasakosime, kas yra informacinis raštingumas, elektroninės paslaugos, kaip galima jomis pasinaudoti, kokias svetaines rekomenduojame naudoti. 

Sutartinės: kas, kaip, kur ir kodėl? Mokymuose supažinsite su sutartinių žanro kilmės hipotezėmis, priešistore iš mažiau pažįstamo, gilesnio – antropologinio požiūrio kampo. Dalyviai mokomi atskirti populiariausius sutartinių tipus, susipažins su žanro kilmės teorijomis, istoriniu kontekstu, ryškiausių tyrėjų įžvalgomis apie žanro mistifikuojamas savybes, kaip ir kokia kultūrinė sankloda lėmė lyčių diferenciaciją. Paskaitoje pateikiamos nuorodos į autentiškus sutartinių garso įrašų informacinius šaltinius.

Mokymai vyksta per „Microsoft Teams“ programą. Užsiregistravę gausite nuorodą, prie kurios prisijungę galėsite dalyvauti mokymuose. Mokymų trukmė – 1 val. Mokymai vedami lietuvių kalba.

Jei numatytas mokymų laikas nėra tinkamas, o jūs registruojatės drauge su kitais asmenimis ir sudarote 3 ar daugiau žmonių grupę, susisiekite su mumis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., suderinsime jums patogų mokymų laiką. 

Daugiau informacijos apie kitus Nacionalinės bibliotekos organizuojamus mokymus rasite čia ›