Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginiai ir parodos

Iliustracija

Filmo „Dainuojantys vyrai“ peržiūra ir dainavimo užsiėmimas „Gydanti muzika“ su atlikėja Migloko

2021 m. spalio 16 d. 15.00 val. – 17.00 val.

Šį rudenį jau 15-ą kartą vyksiantis vienintelis žmogaus teisių dokumentinių filmų festivalis Baltijos šalyse „Nepatogus kinas“ prie ekranų vėl sukvies visos Lietuvos žiūrovus. Visą festivalio programą rasite svetainėje nepatoguskinas.lt. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka spalio 16–24 dienomis kviečia į festivalio renginius Konferencijų salėje, V a. Visi „Nepatogaus kino“ renginiai Nacionalinėje bibliotekoje yra nemokami.

Spalio 16 d. 15 val. filmo „Dainuojantys vyrai“ peržiūra ir muzikos terapijos pratybos su atlikėja Migloko

„Dainuojantys vyrai“ („Men Who Sing“), rež. Dylan Williams. Švedija, Jungtinė Karalystė, 2021 m.

Jautri istorija apie devyniasdešimtmetį našlį, kuris parduoda namą ir pradeda ruoštis savo laidotuvėms. Šiam vyrui laimės ir pilnatvės jausmą suteikia tik choro repeticijos, kurias jis lanko jau daugybę metų. Filmas sudaro galimybę apsvarstyti teigiamą meno poveikį žmogaus savijautai – idėją, kad menas gali motyvuoti, gydyti ir mus suvienyti. Siekdami išbandyti šią teoriją, kviečiame dalyvauti filmo „Dainuojantys vyrai“ peržiūroje, po kurios atlikėja Migloko pakvies kartu atlikti dainavimo pratimus, – tai suteiks geros energijos ir neišdildomų įspūdžių.

Filmo anonsas čia. Kalba – anglų; subtitrai lietuvių kalba.

Registracijos forma.

SVARBU! Nacionalinės bibliotekos renginiuose galima dalyvauti tik turint galimybių pasą. Laikantis saugumo reikalavimų, dalyviai įleidžiami ne anksčiau nei likus 15 min. iki renginio. Lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių, į renginį neįleidžiami. Dalyviams privaloma dėvėti apsaugines (medicinines) veido kaukes arba respiratorius, laikytis saugaus atstumo, naudotis rankų dezinfekcijos priemonėmis. Norintieji dalyvauti renginyje turi registruotis. Atsiprašome už nepatogumus.

Trumpai apie renginį

Data
spalio 16 d.
Laikas
15 val.
Vieta
Konferencijų salė, V a.
Trukmė
renginio trukmė 2 val. (filmas – 77 min., pratybos – 30 min.)
Dalyvavimas
dalyvių skaičius ribotas, prašome registruotis čia
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“, festivalio interneto svetainėje
Organizatoriai
festivalis „Nepatogus kinas“
Partneriai ir rėmėjai
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Lietuvos kino centras, Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, Europos Parlamento biuras Lietuvoje, „Swedbank“, „Citus“, „Žaliasis taškas“, „Fielmann“
Svarbu
amžiaus cenzas V