Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginiai ir parodos

Iliustracija

„Vilnius skaito“. „Knygų starto“ veiklos šeimoms

2022 m. birželio 6 d. 15.00 val. – 16.00 val.

Birželio 6 d. kviečiame į projekto „Knygų startas“ veiklas Lukiškių aikštės skaitymo erdvėje. 15 val. vyks į edukacinis renginys pagal knygelę „Kapt kapt kapt“. Nuo 16 val. turėsite galimybę pasikonsultuoti su specialistu ankstyvojo ugdymo klausimais.

Laukiame pačių mažiausių skaitytojų – 0–3 metų vaikų, su jais drauge skaitysime didelę (net metro aukščio!) ir spalvingą knygą „Kapt kapt kapt“. Tai Indrės Zalieckienės knygelė kūdikiams, kuri įdedama į „Knygų starto“, ankstyvojo skaitymo skatinimo projekto, lauknešėlį – jį nuo šiol gauna kiekvienas Lietuvos naujagimis. Knygelės iliustracijomis grįstas vaikučių žaidinimas pralinksmins ne tik mažuosius, jis patiks ir tėveliams.

Po smagių edukacijų Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos vaikų literatūros specialistė Eglė Baliutavičiūtė atsakys į tėveliams rūpimus klausimus apie ankstyvąjį skaitymą, rekomenduos knygas ir patars, kaip skaitymo ritualą paversti kasdiene džiugesį keliančia ir suartinančia veikla.

Projektas „Knygų startas“ yra Skaitymo skatinimo programos, kurią finansuoja Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, dalis.

Projekto „Vilnius skaito“ organizatorė – VšĮ „Mūzų bokštas“. Skaityklą iš dalies finansuoja Vilniaus miesto savivaldybė.

Trumpai apie edukaciją

Data
birželio 6 d.
Laikas
15 val.
Vieta
Lukiškių aikštės skaitymo erdvė, projektas „Vilnius skaito“
Trukmė
1 val.
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook“
Organizatoriai
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, VšĮ „Mūzų bokštas“
Rėmėjai ir partneriai
Lietuvos Respublikos kultūros ministerija, Vilniaus miesto savivaldybė