Skaitytojau, pažink savo biblioteką

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka vėl kviečia į nemokamus mokymus, skirtus visiems, norintiems susipažinti su Nacionalinės bibliotekos teikiamomis galimybėmis ir jas išnaudoti.

Atkreipiame dėmesį, kad Nacionalinės bibliotekos Muzikos ir vizualiųjų menų skaityklos kompiuteriuose įdiegta profesionalų natografijos programa „Sibelius“, skirta muzikai kurti, aranžuoti, leidybai ar mokymuisi. Programa šiuo metu plačiai naudojama daugelio šalių mokymo įstaigose ir leidyklose, todėl yra itin naudinga muzikantams, studentams, muzikos mokytojams ir kitiems, siekiantiems tobulinti muzikinius įgūdžius ir įgyti naujos patirties. Kviečiame į mokymus, kuriuose išmoksite programos funkcionalumo pagrindų ir sužinosite, kaip naudoti pagrindinius programos įrankius. Baigę mokymus žinias galėsite pritaikyti savo poreikiams: muzikos teorijos ar muzikinio rašto mokymosi, klausos lavinimo, muzikos instrumentų ir tembrų pažinimo, muzikinių tekstų rašymo naudojant MIDI klaviatūras, kūrinių aranžavimo, kūrybos, leidybos ir kitose srityse.

Mokymų trukmė – iki 1 val.

Nesvarbu, ar į knygų šventovę užsukate ieškodami turiningo laisvalaikio, ar medžiagos moksliniam darbui, – esate laukiami mokymuose, kuriuose galėsite susipažinti su Nacionalinėje bibliotekoje teikiamomis paslaugomis, vartotojų aptarnavimo tvarka, elektroniniais ir atvirosios prieigos ištekliais, elektroninio paveldo dokumentais, katalogais ir duomenų bazėmis bei kita naudinga informacija.

Išsamiau apie birželio mėn. mokymų grafiką ir registraciją ›

Dalyvių skaičius ribotas.

Jei kiltų klausimų, rašykite mums el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Rugpjūtis
P A T K Pn Š S
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2