Skaitytojau, pažink savo biblioteką

Nesvarbu, ar į Lietuvos nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką užsukate norėdami turiningai praleisti laisvalaikį, ar ieškodami medžiagos moksliniam darbui – visi esate laukiami mokymuose, kuriuose susipažinsite su Nacionalinės bibliotekos paslaugomis, vartotojų aptarnavimo tvarka, suskaitmeninto kultūros paveldo dokumentais, lietuviškomis elektroninėmis knygomis, elektroniniais ir atvirosios prieigos ištekliais, katalogais ir duomenų bazėmis bei kita naudinga informacija. Be to, mokymuose galėsite patobulinti teisines žinias, išmokti susirasti reikalingus Lietuvos teisės aktus, teismų praktikos bylas ar kitą susijusią medžiagą. Mokymai skirti pažengusiems vartotojams.

Senjorus kviečiame Nacionalinėje bibliotekoje gerinti kompiuterinio raštingumo žinias ir susipažinti su interneto pradžiamoksliu.

Mokymuose „Tūkstantis knygų kišenėje“ išsiaiškinsite galimybę skaityti daugybę el. knygų legaliai ir nemokamai. Mėgaukitės grožine, skaitykite mokslinę literatūrą. Pamirškite kuprinėje nešiojamus lietuvių literatūros klasikos raštus. Taip pat pristatysime Nacionalinės bibliotekos prenumeruojamas lietuviškas el. knygas portale www.ibiblioteka.lt ir lietuvių literatūros klasikos kūrinių el. knygų biblioteką svetainėje www.epaveldas.lt. Sužinosite apie galimybę skaityti el. knygas užsienio kalbomis.

Muzikos duomenų bazėje „Naxos Music Library“ galima klausytis pačios įvairiausios muzikos: klasikinės, džiazo, pasaulio folkloro, šiuolaikinės populiariosios, roko ir kitokios. Supažindinsime su muzikos kūrimo, atlikimo ir prodiusavimo programų „AbletonLive“ ir „GarageBand“ kūrybiniais ir techniniais aspektais, garso takelių kūrimu, įrašinėjimo procesu ir įrašų redagavimo priemonėmis, pristatysime trumpą prodiusavimo įvadą. Susipažinę ir išmokę naudotis natografijos programa „Sibelius“, galėsite ją pritaikyti savo poreikiams, kūrybai, leidybai.

Nacionalinė biblioteka vėl kviečia į nemokamus mokymus visus, norinčius susipažinti su bibliotekos galimybėmis ir patogiai jomis naudotis.

Išsamiau apie mokymus vasarį, grafiką ir registraciją ›

Dalyvių skaičius ribotas. Mokymų trukmė – iki 1 val. Jei kiltų klausimų, rašykite mums el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Vasaris
P A T K Pn Š S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Kinas

2020 m. vasario 21 d.
12:00
Filmo „Vardas tamsoje“ peržiūra

YouTubeFacebookLinkedInInstagram