Telefonas Klaustukas Sitemap
2017 m. sausio 20 d.

Susitikimas su Dainiumi Žebrausku-Skruzdėliuku

Neabejojame, kad esate girdėję Skruzdėliuko slapyvardį. Greičiausiai žinote ir tai, kad už jo slepiasi talentingas hiphopo šokėjas ir treneris. O ar žinote, kad iš tiesų Skruzdėliukas – tai Dainius Žebrauskas? Ir kad jis buvo kadaise populiarios grupės „RSA“ lyderis? Arba kad trenerio karjerą pradėjo karatė klube?

Renginio organizatoriai ilgai suko galvą, kaip pristatyti Dainių. Pagaliau suprato, kad nesugalvos tinkamesnio aprašymo nei esantis jo šokių studijos interneto svetainėje: Dainius „pastaruosius 20 metų sėkmingai dirba šokių trenerio darbą ir per tą laiką išugdė daug gabių šokėjų, perteikdamas ne tik šokio paslaptis, bet ir mokydamas įvairių gyvenimo tiesų. Nėra diplomuotas, tačiau, pasak Dainiaus, „mokyti žmones yra pašaukimas, o ne profesija. Tad darau tai, kas labiausiai patinka ir ką geriausiai moku.“

Įdomu, kaip Dainius Žebrauskas tapo Skruzdėliuku? Svajojate užkariauti pasaulį savo šokiu? Ateikite į jau pirmadienį vyksiantį pirmąjį kultūros srities profesionalų paskaitų ciklo „Mano profesija“ susitikimą ir išgirskite šio lyderio istoriją.

Renginys vyks sausio 23 d. 17 val. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos (Gedimino pr. 51, Vilnius) III a. bendradarbystės erdvėje. Numatoma renginio trukmė – 1 val. Organizatoriai – Nacionalinė biblioteka ir VšĮ „Kitas variantas“. Įėjimas laisvas.

Sekite renginio naujienas „Facebook“ paskyroje ›

Daugiau apie renginio svečią antstudija.lt/treneris/dainius-zebrauskas/