Telefonas Klaustukas Sitemap
2020 m. birželio 3 d.

Kviečiame į ekskursijas po Nacionalinę biblioteką

Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka vėl kviečia į nemokamas ekskursijas. Lydimi gido susipažinsite su bibliotekos erdvėmis ir paslaugomis, sužinosite pastato istoriją. Ekskursijos trukmė – apie 1 val. Ekskursijos vedamos tiek iš pavienių asmenų sudarytoms, tiek organizuotoms grupėms. Ekskursijos vedamos lietuvių, rusų ir anglų kalbomis.

Atėjus į Nacionalinę biblioteką maloniai prašome viršutinius drabužius palikti savitarnos spintelėse, esančiose II aukšte priešais Registracijos ir informacijos punktą (užraktai aktyvuojami 1 euro monetomis). Tada kviečiame grįžti į vestibiulį, čia jus pasitiks gidas.

Organizuotas grupes į ekskursijas birželio mėnesį kviečiame registruotis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Pavieniams lankytojams siūlome ekskursiją savaitgalį – birželio 14 d. 16 val., į ją kviečiame registruotis internetu.

Dėl ekskursijų vaikų ir mokinių grupėms kreipkitės el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Jei turite klausimų, maloniai prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Administracija pasilieka teisę atšaukti numatytą ekskursiją dėl Nacionalinėje bibliotekoje vykstančių renginių. Dėkojame už supratimą ir laukiame jūsų.

Prieš atvykstant į Nacionalinę biblioteką prašome susipažinti su svarbiausia informacija apie karantino metu taikomus apribojimus ir reikalavimus lankytojams.

Naudokitės atnaujintomis paslaugomis!