Telefonas Klaustukas Gestu kalba Sitemap
Iliustracija 2022 m. lapkričio 25 d.

Mokymai Nacionalinėje bibliotekoje – darbui ir laisvalaikiui

Kviečiame bibliotekos lankytojus mokymuose susipažinti su valdžios institucijų bei kasdienėmis elektroninėmis paslaugomis, išmokti naudotis paieška duomenų bazėse ir pamatyti, kuo skiriasi mada ir kostiumas. Šiuo metu rengiami nuotoliniai mokymai, bet esant poreikiui ir susirinkus grupei galimi ir gyvi bibliotekoje.

Nuotoliniai mokymai vyksta per „Microsoft Teams“ programą. Užsiregistravę gausite nuorodą, ją aktyvavę galėsite dalyvauti mokymuose.

Gruodį kviečiame į šiuos nuotolinius mokymus:

Informacinis raštingumas: elektroninės paslaugos kasdieniams poreikiams. Pristatomos nuotoliniu būdu prieinamos, pasiekiamos arba užsakomos elektroninės paslaugos pagrindiniams kasdieniams kiekvieno žmogaus poreikiams. Detaliau susipažinsite su buities, transporto, laisvalaikio, savirealizacijos, socializacijos, psichologinės pagalbos elektroninėmis paslaugomis.

Kuo skiriasi mada ir kostiumas – išmokite rasti žinių apie aprangos istoriją informacijos išteklių sistemose. Susipažinsite su kostiumo raida, konkrečių epochų drabužių dėvėsenos įdomybėmis ir ypatybėmis. Išmoksite atskirti madą ir kostiumą. Išgirsite rekomendacijų, kaip rasti informacijos apie kostiumo istoriją gausiuose šiuolaikiniuose informacijos ištekliuose.

Biblioteka kitataučiams. Informacinis raštingumas: elektroninės paslaugos kasdieniams poreikiams (rusų kalba). Pristatomos elektroninės paslaugos kasdieniams poreikiams, skirtos kitataučiams ir karo pabėgėliams. Supažindinama su buities, transporto, laisvalaikio, savirealizacijos, socializacijos, psichologinės pagalbos elektroninėmis paslaugomis.

Библиотека для иностранцев. Информационная грамотность: электронные услуги для повседневных нужд. Обучение представляет дистанционно доступные электронные услуги для удовлетворения основных повседневных потребностей иностранцев и военных беженцев. Представляются электронные услуги быта, транспорта, досуга, самореализации, социализации, психологической помощи.

Duomenų bazės moksliniams darbams: paieška ir galimybės. Pristatomos bibliotekos prenumeruojamos užsienio duomenų bazės moksliniams darbams rašyti. Susipažinsite su tarptautinių organizacijų bei lietuviškomis duomenų bazėmis.

Informacinis raštingumas: el. valdžios paslaugos. Pristatomos per elektroninės valdžios vartus prieinamos elektroninės paslaugos. Supažindinama su svarbiausiais jų teikėjų tinklalapiais.

Išsamiau apie mokymų grafiką ir registraciją ›

Mokymai gyvai bibliotekoje organizuojami tik pagal išankstinį susitarimą, esant poreikiui ir susidarius iki dešimties asmenų grupei. Plačiau čia.

Norėdami užsakyti mokymus, turėdami klausimų ar pasiūlymų, taip pat negalėdami dalyvauti ir norėdami atšaukti rezervaciją, susisiekite su mumis el. p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..