Telefonas Klaustukas Sitemap

Renginiai ir parodos

Renginio iliustracija

Knygos „Žvaigždžių vaikų istorijos“ pristatymas šeimoms

2023 m. spalio 1 d. 11.00 val. – 12.00 val.

Spalio 1 d. 11 val. Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka jaunuosius skaitytojus kviečia atverti knygos „Žvaigždžių vaikų istorijos“ duris ir leistis į linksmą kelionę knygos puslapiais, kalbėtis, diskutuoti, dainuoti. Jono Chockevičiaus (kanklės, vokalas) daina ir jaunųjų atlikėjų Rafaelio Skinderio (fleita), Žilvino Skinderio (smuikas) ir Ainio Piasecko (birbynė) muzika padės prisiliesti prie Aisčių žygio atmosferos.

Knygelės tikslas – pažvelgti į Audronės Ilgevičienės „Sakmę apie aisčius“ mažųjų akimis. Veiksmas – ateityje. Išnyranti praeities išmintis įgyja kitokį apdarą ir formą, bet amžinosios vertybės išlieka. Tai iliustruoja subtiliai derantys įvairių laikotarpių kūriniai: Mikalojaus Konstantino Čiurlionio paveikslai, Audronės Ilgevičienės knygos „Sakmė apie Aisčius“ ištraukos ir dailininkės Aidos Gečaitės iliustracijos.

Knygoje svarstoma, kas yra tikrosios vertybės, iš kur stiprybės ir įkvėpimo semiasi mūsų tautos šviesuoliai, ar meilė Tėvynei – vien suaugusiųjų reikalas ir pan.

Knyga skirta 6–12 metų vaikams.

Pristatymas vyks Nacionalinės bibliotekos renginių erdvėje (III a.). Maloniai kviečiame dalyvauti.

Renginyje bus filmuojama ir fotografuojama. Dalyvaudami sutinkate būti matomi renginio nuotraukose, vaizdo įrašuose ir esate informuoti, kad šios nuotraukos, vaizdo įrašai gali būti skelbiami viešai.

Trumpai apie renginį

Data
spalio 1 d.
Laikas
11 val.
Vieta
Renginių erdvė, III a.
Trukmė
1 val.
Dalyvavimas
įėjimas laisvas
Partnerė
Leidykla „Garnelis“
Daugiau informacijos
socialiniame tinkle „Facebook